Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam aplikacji do TBA810AS

tomik 16 Sie 2004 13:57 2840 4
  • #1 16 Sie 2004 13:57
    tomik
    Poziom 17  

Witam!!

Tak jak w temacie. Posiadam aplikacje do TBA810A i P ale nie mam do AS i z tego co widzę to nie jest to samo.

Dziękuję!!

0 4
  • #3 16 Sie 2004 15:28
    Kapusta
    Poziom 17  

TBA810 to UL1481 i występował we wszystkich radiach samochodowych PRL (Safari, Wiraż...). W polskich UL litery n akońcu oznaczały kształt radiatora, nie sądzę, żeby w takim starociu coś więcej od liter zależało. Aplikacje mogą się nieco różnić - bootstrapem na przykład, czasem też zewnętrzną pętlą sprzężenia zwrotnego.

1
  • #4 25 Sie 2004 18:19
    dinozaur
    Poziom 11  

Witajcie!
    W katalogu AEG Telefunken Datenbuch 1979/80 "Integrated Circuits" znalazłem różnice między TBA810S a TBA810AS. Układ aplikacyjny jest identyczny dla obu scalaków. Natomiast różnica jest w "skrzydełkach" radiatora. Układ TBA810S ma skrzydełka podgięte w dół tak, aby wlutować je w płytkę w specjalnie przewidziane na druku pola miedziane odprowadzające ciepło. Natomiast układ TBA810AS posiada skrzydełka (o identycznych rozmiarach jak 810A) ale ustawione poziomo i z otworami o średnicy 3,6 mm. Do tych skrzydełek przykręca się radiator.
    BTW: Wewnątrz scalaka skrzydełka łączą się z podłożem struktury. Warto radiator dołączyć do masy układu, w przeciwnym razie TBA810 może sie wzbudzać (chociaż nie każdy egzemplarz).
    -Dinozaur-

------------------------------------------------------------------------------
    Dodam tylko, że według producenta scalaki te mogą przenieść różne maksymalne moce całkowite, mianowicie:
    TBA810S przy maks. temp. 80 st. przeniesie 1 W
    TBA810AS przy maks. temp. obudowy 100 st. przeniesie 5 W
    Oczywiście sinusa.
    -Dinozaur-

Do edycji swoich postów używa się przycisku "zmień" :!: :!: :!:
    Posty scaliłem.
    ankuch.

0