Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

zmywarka Bosch srv55t03eu/28 nie pobiera wody

dziadekk61 18 Kwi 2010 18:04 7018 5
  • #1 18 Kwi 2010 18:04
    dziadekk61
    Poziom 2  

Sprawdziłem, że z tyłu gdzie odchodzi przewód do zaworu, nie ma napięcia po załączeniu. Podejrzewam, że to styk programatora. Może ktoś ma inne pomysły? Napięcia nie ma na białym przewodzie, który idzie na programator, sam przewód ma ciągłość. Jeżeli to programator, to gdzie go mogę kupić w miarę tanio, bo to chyba z 7 stówek? Pozdrawiam.

0 5
  • #2 18 Kwi 2010 18:19
    slidder
    Poziom 13  

No pomyliłeś się o parę groszy bo nowy moduł o 100 taniej ale i tak sprawa nieopłacalna. Najpierw powinna się uruchomić pompa spustowa wody - jeśli się nie uruchomi to nie pójdzie dalej o ile w ogóle startuje może blokada drzwi nie zaskakuje.

0
  • #3 18 Kwi 2010 19:11
    Trull
    Poziom 28  

Na lewym boku zmywarki są dwa mikro przełączniki zdejmij boczną pokrywę i sprawdź, znajdują się na dole. Podpowiedź slidderna też jest sensowna. A tak w ogóle to może jest nie zresetowana ;) Nie został przerwany program suszenia?

0
  • #4 21 Kwi 2010 22:08
    dziadekk61
    Poziom 2  

dzięki za podpowiedzi ale okazuje sie że przez noc zmywarka była załączona bez otwartego zaworu wody {chyba} i musiał zadziałać jakiś czujnik który trzymał jeszcze następnego dnia(tak to bywa z kobietami) po dwóch dniach znowu zacząłem szukać i okazuje sie że wszystko jest ok działa bez problemu. Resetuje sie chyba przez wyciagnięcie wtyczki z gniazdka to robiłem ale nic nie pomagało .pozdrawiam

0
  • #5 17 Gru 2013 09:40
    obi69
    Poziom 10  

U mnie pomogło oczyszczenie - odkamienienie hydrostatu co jest opisane w innych wątkach. Mimo, że hydrostat wyglądał na nie za bardzo zabrudzony i niby wszystko w nim działało to jednak pomoczenie w "krecie" i innych tego typu środkach pomogło.

0
  • Pomocny post
    #6 23 Gru 2013 20:19
    Trull
    Poziom 28  

na panelu będziesz miał wskazane dwa klawisze i napis RESET przy włączonej zmywarce nacisnąć JEDNOCZEŚNIE oba i zmywarka dokona resetu.

0