Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

router Linksys + TP = blad401

19 Kwi 2010 16:32 1356 8
  • Poziom 9  
    Witam
    jestem w TP i mam modem speedtouch330, kupiłem sobie laptopa i nie chcac chodzic po domu z kablem pod pacha sprawilem sobie router Linksys WAG120N oraz karte sieciowa na usb TP-Link WN422G. Robie wszystko wg instrukcji na stronie Linksysa lecz gdy wpisuje przy konfiguracji admin admin nic sie nie dzieje, po kilku probach pokazuje mi sie blad 401.
    Prosze pomozcie.
  • Poziom 26  
    Witam !!
    Jak rozumiem router jest nowy , spróbuj zresetować router do ustawienń fabrycznych w instrukcji jest opisana ta procedura , po resecie sprawdzić czy można się zalogowac
  • Poziom 9  
    dadzialalo dzieki wielkie
    tylko jeszcze mam pewien problem z dalsza konfiguracja... kompletnie nie wiem o co chodzi znalazlem na necie jakies instrukcje ale po ich zastosowaniu dalej router nie widzi mojego IP, mysli ze to LAN i nawet zadnego testu nie chce zrobic.
  • Poziom 26  
    Witam !!
    konfiguracja jest banalnie prosta w tym pliku masz całego wizarda krok po kroku: ADE-4400V4ADW-4401V4.rar co prawda do innego routera ale ustawienia i zasada taka sama :https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=1643776&highlight=
  • Poziom 9  
    Niby robie wszystko wg instrukcji ale dalej widzi mnie jako LAN, nie widzi IP i innych parametrow i nie chce sie polaczyc. Najgorsze jest to, ze dioda DSL wogole sie nie swieci pomimo podpietego kabla.
  • Poziom 13  
    później będziesz pewnie korzystał z programów p2p - trzeba przekierowywać porty w okienku Application&gaming -> porte range forwarding (nie single) -> ustawić tak jak na rysunku (IP takie jakie masz na LAN-ie).
    Dobrze mieć też static(statyczne, stałe) IP - na tej stronie wszystko jest opisane
    Link - Ip na komp. i w tym okienku linksysa zawsze musi się zgadzać, inaczej p2p będzie zamulać
    pozdrawiam
  • Poziom 9  
    niestety, dalej widzi mnie jako LAN