Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki aparat cyfrowy polecacie?

19 Kwi 2010 21:47 2531 4
  • Poziom 9  
    Jaki aparat cyfrowy polecacie do 800 zł jakiej firmy i jaki model?? Z góry dziękuje za pomoc!!!
  • Poziom 19  
    Cześć Sam jakiś czas temu stawałem przed tym problemem i wybrałem używany NIkon model coolpicx s510 dla mnie jest idealny robię bardzo rzadko zdjęcia. ale do rzeczy musisz sobie zadać wiele pytań jak często będziesz robił zdjęcia czy w domu i innych pomieszczeniach czy może gdzież w plenerze od tego zależ sposób zasilania akumulator wbudowany czy może typu aaa. Jaka ma być obudowa solidna metalowa lub z tworzywa, następnie wielkość wyświetlacza, ilość zoomu optycznego nagrywanie filmów z dźwiękiem lub bez . Okres gwarancyjny dwu letni czy dłuższy, rozdzielczość matrycy . To się zastanów co ci potrzeba i napisz to się coś wybierze . Moni zdanie to szukał bym trochę starszego modelu bo ma więcej opinii ponieważ opinia użytkownika który ma aparat od tygodnia nie jest miaro dajna. Raczej bym unikał firm sony, benq i podobnych które nie są wiodącymi producentami aparatów polecam nikon , kodak ,CANON, PRAKTICA to jest moja prywatna opinia możesz się ją kierować lub nie .
  • Poziom 9  
    Myśle że powinien mieć około z 10.0 mega pixel, 7-krotny zoom optyczny nagrywanie filmów z dzwiękiem raczej zaczęsto nie będę robił nim zdjęć no i nie musi być bardzo solidny.
  • Poziom 19  
    np
    CANON PowerShot A2000 IS
    CANON POWERSHOT A1100
    NICON L100
    Nikon Coolpix S630

Poczytaj o wadach i zaletach tych modeli i zdecyduj

Pozdrawiam