logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

centralny w ford sierra i pilot

zawadzaq 16 Sie 2004 21:12 2258 4
REKLAMA
  • #1 797156
    zawadzaq
    Poziom 2  
    Witam. Kupilem sterownik centralnego zamka na pilota. Sterownik ma mozliwosc sterowania impulsem + i impulsem - . W fordach podobno zamek sterowany jest +. Powiedzcie mi jak sie podpiac do fabrycznego centralnego zamka?? Próbowałem juz podpinac sie do przewodów: bialego i żółtego podajac impulsy + i nic. Fabrycznymi silownikami musi sterowac jakis sterownik tez fabryczny. Czy ktos Was wie gdzie jest umieszczony fabryczny sterownik silownikow?
    Z gory dziekuje za pomoc.
    Zawadzaq
  • REKLAMA
  • #2 797682
    wloc
    Poziom 34  
    Sprawdz za schowkiem po stronie pasazera ale powinno sie sterowanic niezaleznie od niego sprawdz jeszcze raz przewody na slupku na ktorych sie pojawia plus po zmianie polozenia silownika
  • REKLAMA
  • #3 797722
    wiesiekj
    Poziom 28  
    Podawales + z tranzystora czy z przekaznika?, z tranzystora (mA) nie wystarczy
  • REKLAMA
  • #4 798884
    zawadzaq
    Poziom 2  
    wiesiekj napisał:
    Podawales + z tranzystora czy z przekaznika?, z tranzystora (mA) nie wystarczy


    podawałem z przekaźnika i nic
    podawałem + bezpośrednio na siłownik w do przewodu białego i żółtego (w zaleznosci od tego czy otwieralem czy zamykalem)

    zawadzaq
  • #5 799365
    wiesiekj
    Poziom 28  
    A na zoltym lub bialym wystepuje napiecie?, jezeli tak, zewrzyj je na ulamek sekundy, jezeli nie to sprawdz minusem. Sprawdz jakie przewody dochodza do silownika.
REKLAMA