Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bluetooth w RD4 N1 - brak głosu przy rozmowie telefonicznej

adastra 20 Kwi 2010 06:28 2105 0
  • #1 20 Kwi 2010 06:28
    adastra
    Poziom 2  

Przede wszystkim witam wszystkich, jako nowy użytkownik forum.

Przechodząc do tematu:
    Występuje u mnie dość dziwaczny - przynajmniej dla mnie - problem.
    Posiadam Peugeota 307 SW z 2007r. od 3 miesięcy. Samochód posiada fabryczny Bluetooth. No i tu się zaczynają klocki.
    Telefon sparowany z zestawem radiowym, jest książka telefoniczna na wyświetlaczu, jest poziom baterii itd. mogę wybrać numer, mogę odebrać połączenie, niestety nie słyszę "drugiej strony". Rozmówca słyszy mnie normalnie, ale ja w głośnikach nadal mam radio - nie wycisza mi go w momencie nadejścia połączenia (lub wykonywania połączenia). Pomimo to mogę to połączenie odebrać i jak pisałem rozmówca mnie słyszy (a także grające radio ;P ) ja niestety słyszę tylko radio.
    Radio to RD4 N1 z MP3 - i tutaj lekkie zdziwienie z mojej strony ponieważ z tego co doczytałem na forach nie ma ono BT ani co ciekawe MP3. Z drugiej strony moduł BT jest odrębną jednostką więc czemu nie miałby działać tym bardziej, że jak pisałem działa, ale nie do końca poprawnie. Nie wiem co jest przyczyną i nie wiem czy jest możliwość jakoś to sprawdzić - czy np. Planet poradzi sobie z diagnozą, czy może po prostu funkcja MUTE nie jest włączona w komputerze pokładowym, czy jeszcze co innego.
    Wszelkie porady wskazówki mile widziane.

Moderowany przez damiancz:

Tytuł poprawiłem. Reg. pkt 11.1 i 11.

0 0