Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

AMICA OPTIMUM 800 / PC5580A413 B陰d po wymianie 這篡sk

sin-88 20 Kwi 2010 09:43 3441 4
  • #1 20 Kwi 2010 09:43
    sin-88
    Poziom 2  

Witam,

Wymieni貫m sobie 這篡ska wraz z simmeringiem w tej pralce i wszystko posz這 jak po ma郵e, no prawie... (wybicie 這篡ska sprawi這 lekki problem ale tylko do czasu osi庵ni璚ia przeze mnie szczytu cierpliwo軼i potem m這tek wybijak i posz這 ;D ). Wszystko pi瘯nie pralk z這篡貫m nawet 瘸dna z cze軼i mi nie pozosta豉 tak瞠 chyba wszystko skr璚i貫m. Za陰czy貫m pierwsze pranie (tzn. bez 瘸dnego wsadu do kosza). Pra這 si i pra這 a 瞠 by這 p騧no to poszedlem spa, patrze dzi rano a plaka si zatrzyma豉, wody w b瑿nie nie wida na na panelu muraga dioda edn i 鈍ieci redukcja wirowania. Co mo瞠 by nie tak. Znalaz貫m kilka podobnych w徠k闚 ale posprawdza貫m wszystko i nie widze problemu. P造wak ok - sucho, wog鏊e go nie od陰cza貫m tak瞠 幢e wpi皻 wtyczke wykluczam.

0 4
  • #2 20 Kwi 2010 10:57
    Trull
    Poziom 28  

A jaki program ustawi貫? Je郵i dla we軟y lub tkanin delikatnych to redukcja z "automatu" zostanie za陰czona.

1
  • #3 20 Kwi 2010 11:03
    sin-88
    Poziom 2  

Trull napisa:
    A jaki program ustawi貫? Je郵i dla we軟y lub tkanin delikatnych to redukcja z "automatu" zostanie za陰czona.

Nie to nie to... Ustawi貫m bawe軟e 40*C, redukcja mog豉 by si za鈍ieci ale nie mruga豉by wtedy kontrolka end. Poza tym po sko鎍zeniu prania drzwi zosta這by otwarte a by造 zablokowane.

0
  • #4 20 Kwi 2010 12:00
    Trull
    Poziom 28  

Sprawd czujk NTC (temperatury) czy jest prawid這wo wpi皻a kostka i czy jest sprawna oraz grza趾 czy nie pad豉.

1
  • #5 20 Kwi 2010 12:39
    sin-88
    Poziom 2  

Trull napisa:
    Sprawd czujk NTC (temperatury) czy jest prawid這wo wpi皻a kostka i czy jest sprawna oraz grza趾 czy nie pad豉.

Ok sprawdze, ale prawie ca造 cykl prania si wykona a jak sprawdza貫m podczas prania woda by豉 ciep豉 wiec wykluczy貫m, 瞠 to co z grza趾. Mo瞠 brak wsadu do kosza spowodowa taki b陰d. Nie wiem czy tak na sucho ca造 program powinien si wykona...

I sprawdzi貫m, zacz掖em od instrukcji i tam ten kod by opisany jako zbyt niskie ci郾ienie wody, a 瞠 urwa mi si uchwyt od zaworu i by on odkr璚ony na oko kluczem tak瞠 poprawi貫m i si pierze :D - tak to by這 to wi璚 zamykam temat

0