Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

octawia 2006 podłączenie tylnej klapy pod centralny zamek

20 Kwi 2010 10:01 1875 5
  • Poziom 10  
    Potrzebuję podłączyć tylną klapę pod oryginalny zamek centralny który steruje tylko drzwiami. Po małym dzwonie została wymieniona tylna klapa, która nie miała centralnego, na taką która ma zamontowany oryginalny siłownik. Jak podłączyć pod istniejącą instalację. W wiązce idącej do klapy brak złączki do podłączenia. [/youtube]
  • Poziom 43  
    Trzeba pociągnąć do przodu przewód sterujący i podłączyć do alarmu
  • Poziom 10  
    Nie mam alarmu tylko centralny zamek kombinowałem żeby podłączyć równolegle pod siłownik od tylnych drzwi ,ale nie wiem jakie kolory a nie chcę rozbierać tapicerki. z siłownika tylnej klapy wychodzą dwa przewody
  • Poziom 43  
    Ten siłownik blokuje możliwość otwarcia klapy z zewnątrz czy otwiera ją (klapa odskakuje)?Będzie problem bo zamki drzwi sterowane są impulsowo i nie wysterujesz nimi siłownika klapy. W octavii II klapą steruje bodajże bordnetz i bez kodowania się nie obejdzie
  • Poziom 10  
    Siłownik blokuje możliwość otwarcia klapy z zewnątrz (klapa nie odskakuje)
    Siłownik dostaje napięcie tylko na chwilę podczas zamykania lub otwierania .Zamieniana jest tylko polaryzacja tj. + - , - +

Dodano po 6 [minuty]:

Do przemieszczenia się siłownika potrzeba około ≈1-2 sek.
  • Poziom 43  
    Dziwne bo do tej pory wydawało mi się, że klapa jest otwierana zbijakiem elektrycznym a o zasileniu zbijaka decydował bordnetz(nie mam niestety schematu cenrala tej oktawii więc tu moja pomoc się kończy)