Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP Pavilion dv5 1080ev, kamerka, w Skype obraz zacina się

artoor86 20 Kwi 2010 10:25 2454 2
  • Poziom 9  
    Witam. Posiadam lapka HP Pavilion dv5 1080ev. Posiada on wbudowana kamerkę, z którą mam problem. Przy rozmowie przez Skypa bądź gg zacina się obraz lub nie ma wogole obrazu. System był przeinstalowywany, programy wszystkie współpracujące z kamerką odinstalowane i zainstalowane na nowo. Od Hp dostałem najnowszy sterownik. Zainstalowałem nowy ster po uprzednim odinstalowaniu wszelkich komunikatorów i innych programów obsługujących kamerkę. Po instalacji sterownika zainstalowałem komunikatory i eureka działa....ło do czasu. Po 2 dniach sytuacja powróciła do stanu poprzedniego, czyli brak obrazu z kamerki lub chwilowo był ale się zacinał. Jedyne czynności jakie robiłem po za użytkowaniem zwyczajnym komputera to:
    1. Usuniecie plików z Temp`a
    2. Czyszczenie rejestrów programem "CCleaner".

Pomóżcie!!!
  • Moderator Projektowanie
    Nie masz Kolego przypadkiem wolnego łącza ? Do tego, tuż po formacie ściągają się aktualizacje do systemu, które mogą skutecznie spowolnić dostęp do netu.
    Spróbuj np. uruchomić kamerkę nie na Skype, tylko tak po prostu na podgląd - czy wówczas też będzie się zacinał obraz ?
  • Poziom 9  
    Łacze jest dobre bo na innym HP-ku i na wolniejszym łaczu wszystko jest ok. Po za skypem jest to samo:/