Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Golf 2 1,3 pełen wtrysk gaśnie podczas jazdy

20 Kwi 2010 12:52 3356 5
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich,
    mam golf 2 silnik 1,3 na pełnym wtrysku rocznik 90. i mam z nim problem:/, otóż mój dwudziestolatek ciężko się odpala, rozrusznik kręci ale nie chce zapalić,jak już zapali to muszę ostro gazować żeby nie zgasł( kręcę jednocześnie dodaje gazu) czasami będzie już chodził normalnie a czasami zapala się kontrolka płynu chłodniczego i gaśnie. podobnie jest podczas jazdy -zapala się kontrolka płynu chłodniczego i silnik gaśnie i po chwili silnik znowu pracuje lub gaśnie całkowicie....
    proszę o pomoc
  • Poziom 11  
    Witam.. a płyn chłodniczy jest uzupełniony, nie przegrzewa się? bo nie ma żadnej wzmianki... Chciałbym zadać też pytanie co to znaczy "pełen wtrysk" ;)
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Auto ma problem z zasilaniem, zobacz kostkę stacyjki.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    jasne że uzupełniony!!

Dodano po 15 [minuty]:

silnik raczej się nie przegrzewa,płyn uzupełniony na stałym poziomie, wiatrak włącza się jak dotychczas...
    sprawdzę te czujniki i kostkę pod stacyjką, a propos może ktoś z was zrobić zdjęcie(lub podesłać schemat) kostki wraz z podłączonymi do niej kabelkami, bo miałem jakiś czas temu zmienianą i może mechanik coś namieszał(auto jak w temacie golf 2 1,3 na wielopunktowym wtrysku rocznik 90)
  • Poziom 11  
    a kiedy wymieniałeś świece filtr paliwa ?? kable od świec ????

Dodano po 5 [minuty]:

jak to nie bedzie to to może już silnik ... ma słabą kompresje w komorze spalania (a jak wygląda moc silnika jak odpali ma kopa czy słabo z nią ) ja bym sprawdził najpierw swiece filtr i kable a potem zobaczył co i jak sie dzieje swiece powinno sie wymieniac co jakieś 20 tyś km filtr paliwa może jest przypchany i mało dostaje paliwa i ciężko mu odpalić , świece wypalone i kable słabe i też może miec takie objawy