Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak Przywrócić rejestr blaupunkt lucca 3.3

Pustack1987 20 Kwi 2010 19:21 4329 0
  • #1 20 Kwi 2010 19:21
    Pustack1987
    Poziom 9  

Witam. Znów coś pomieszałem, tym razem w rejestrze. Chciałem aby ikony i tapeta pozostały po restarcie. Użyłem takiego opisu ze strony my-navia.pl

Code:
    Otwieramy program do edycji rejestru (polecam CeRegEditor)

Uwaga - zmiany musza byc dokladnie przeprowadzone, czyli nie zapominamy o ukośnikach oraz tam gdzie jest duża litera to duza, a gdzie mała, to mała. Zadbajmy też o to by na końcu ani na początku linii nie było spacji.

Wchodzimy w My Flash Disk i tworzymy tam folder flash_storage a w nim folder windows i w nim podfolder Desktop

Teraz łączymy sie przez usb (za pośrednictwem Active Sync) i otwieramy program do edycji rejestru

Znajdz:
    -Hkey_Current_User\ControlPanel\Desktop
    klikamy dwa razy w Wallpaper
    w polu Dane zmieniamy wartosć na: \My Flash Disk\flash_storage\windows\

Przechodzimy teraz do:
    -Hkey_Local_Machine\System\Explorer\Shell Folders
    klikamy dwa razy na Desktop
    w polu Dane zmieniamy wartosc na : \My Flash Disk\flash_storage\windows\Desktop

Jeżeli zmiany przeszły bez bólu to zakańczamy edytor: Połączenie>Wyjście.

\My Flash Disk\flash_storage\windows\ - umieszczamy tu tapetę
    \My Flash Disk\flash_storage\windows\Desktop - miejsce na ikonki

oczywiscie mozna stworzyc inna ścieżkę, ale ja mam taką i tak u mnie dziala wiec juz nie zmieniam ;)

Po resecie urzadzenia tapeta i ikony nie powinny juz znikac

tyle że u mnie jedyne co zostało to to że jak wszedłem zaraz po całej operacji do "my device" to było pusto, więc zrestartowałem lucca 3.3, i teraz wyskakuje komunikat o ostrzeżeniu żeby przestrzegać przepisów drogowych tak jak zawsze od nowości i przycisk "ok", a kiedy go przyciskam to się zawiesza... robie restart i tak w kółko...

Dodano po 3 [minuty]:

od razu napisze, że chciałem edytować post wyżej, ale nie wiedziałem jak.
    jeszcze jedna sprawa to taka, że korzystałem z regeditor, a nie programu który jest w opisie...

Dodano po 2 [godziny] 38 [minuty]:

Sytuacja już opanowana, zrobiłem jeszcze raz to samo tylko przez CeRegEditor, a ścieżki kopiowałem z tego poradnika co wyżej

0 0