Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
RenexRenex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

citroen c5 2.0 hdi shemat podłączenia?

20 Kwi 2010 18:39 4930 14
  • Poziom 8  
    Witam. Posiadam silnik 2.0 HDI z Citroena C5 2001 rok i zastanawiam się, czy jest możliwość podłączenia tego silnika i odpalenia bez komputera BSI, który znajduje się wewnątrz samochodu? Silnik chciałbym zamontować w Citroenie XM zamiast benzynowego. Mam silnik, wiązkę silnika i puszkę bezpieczników, które znajdują się pod maską. Czy to jest w ogóle wykonalne?
  • RenexRenex
  • Poziom 21  
    Witaj, pomysł na 5+ pewnie że BSI jest nie potrzebne, ono steruje tylko zamkami światłami wycieraczkami itp. Potrzebny jest sterownik silnika bez immo. Ale takie przekładki robiło się w Polonezie na silnik Milafiori.
  • Poziom 17  
    Znałem takiego busiarza co też to chciał zrobć z Włoszyna.
  • RenexRenex
  • Poziom 8  
    A nie wiesz czy udało mu się to zrobić może masz jakiś namiar? Z komputera silnika można wyciąć immiobilajzer znajomy elektronik powiedział ze to nie problem.
    Może ktoś z was maschemacik elektryczny podłączenia tego silnika lub jakiś kontakt z elektronikem który by się znał na rzeczy.
  • Poziom 17  
    Skoro masz całe sterowanie silnikiem to odpalisz go.

A jak z wpasowaniem w skrzynie?
  • Poziom 8  
    szkrzynie zakładam z c5 tylko pozostaje przerobić półosie muszą zostać wydłużone i wyważone. No to jak nikt nie ma żadnego schematu?
  • Poziom 10  
    Witam jaki masz komputer jedna wtyczka czy trzy ?
  • Poziom 11  
    ja mam cala ksiazke do tego autka ze wszystkimi schematami. Jak jest ktos zainteresowany prosze o kontakt na PW lub GG
  • Poziom 8  
    citroen c5 2.0 hdi shemat podłączenia? citroen c5 2.0 hdi shemat podłączenia? Do komputera dochodzą trzy wtyczki. jedna z samochodu i dwie z silnika.
  • Poziom 10  
    Może być problem z twoim zestawem ze względu na szyne can która jest w c5 nawet jak usuniesz immo z kompa silnika i zapniesz to wszytsko w aucie może nie działać w sposób prawidłowy np. brak diagnostyki brak kontrolek sterowanie wentylatorami klimą i tp
  • Poziom 17  
    moze byc klopot z taka przekladka.
  • Poziom 8  
    sterownie wentylatorami i klimą zostaje stare także zostanie problem tylko z kontrolkami. Zależy mi na odpaleniu silnika a później będę kombinował.
  • Poziom 10  
    Witam a ty szukasz informacji żeby zrobić to samemu czy kogoś kto to ogarnie? jeśli czujesz sie na siłach to dobry schemat c5 lutownica i do roboty .
  • Poziom 17  
    Z lutownicą to bym uważał.
    Lepiej i najpewniej kupić silnik z wiążkami bo bez wiązek to rzeźba jak h... .
    I niepewna jazda.
  • Poziom 8  
    Silnik udało mi się odpalić i hula narazie nie w samochodzie ale jest ok:D
    Natomiast pojawił się problem z podłączeniem obrotomiezra i kompletnie nie mam pomysłu jak go podłączyć? Macie jakieś pomysły?