Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem ze skype. przerywa rozmówcę.

20 Kwi 2010 19:28 3942 9
  • Poziom 18  
    witam.
    Przepraszam Jeżeli to nie ten dział.
    Mam problem ze skype. gdy ktoś do mnie dzwoni słyszy mnie bardzo dobrze a u mnie przerywa tak ze nie mogę nic zrozumieć. Mam łącze adsl. rozdzielone na 2 komputery. ja łącze się przez kabel a 2 komputer bezprzewodowo. Na drugim komputerze wszystko jest ok. Odinstalowałem skype i zainstalowałem jeszcze raz ale problem nie zniknął. w ustawieniach dzwięku mam wszystko ok. proszę o pomoc
  • Poziom 17  
    Jaki masz system operacyjny? Ze wszystkimi rozmówcami tak się dzieje? Jak dzwonisz na test ze skype też? Jaką masz prędkość łącza? Robisz coś innego via net podczas rozmowy (torrenty, jakieś radio, serwer ci może stoi)? Podaj trochę więcej informacji, możesz w terminalu wpisać ping google.pl i podać timingi odpowiedzi (te w ms). Skończyły mi się pomysły, ale spoko, lubię zgadywanki:)
  • Poziom 24  
    Napisz jakie szybkości mają łącza twoje i tej drugiej osoby?
    Prawdopodobnie któraś z osób ma za słaby transfer.
    Jak chcesz to zadzwoń do mnie ( dluxea6100)
  • Poziom 18  
    mam windows xp. i teraz następny broblem. zadzwoniłem na test skype i w tym samym czasie robiłem test prędkosci łącza, nagle wyłączył mi się komputer i długo ładował mi sie pulpit. przerywa z kazdym rozmówcą. Nie urzywam zadnych programów p2p. i nie pobieram nic w tym czasie. miałem zainstalowany serwer schoutcast i postawione radio. ale odinstalowałem.
    po wpisaniu ping google.pl wyswietliło się:

problem ze skype. przerywa rozmówcę.

Avast nie wykrył wirusów
  • Poziom 15  
    Jak Ci się komputer wyłączył to sprawdź pamięci! Potem procek, no i zasilacz dla tego całego bałaganu.
    Ten ostatni można w sumie oddalić na plan dalszy, gdyż usterka występuje w "tym samym miejscu".
    Kiedyś miałem taki problem, że komputer nie potrafił prawidłowo wyświetlić niektórych grafik w przeglądarce internetowej. Problem robił procek i to wylazło na testach.
  • Poziom 18  
    dzięki wielkie. jakim programem najlepiej to sprawdzić. A jeszcze jedno, zajmuje się trochę muzyką i nie chcę stracić danych, jak zrobię backup systemu i puzniej przywróce to problem moze powrócić?
  • Poziom 15  
    MemTest poszukaj w necie są nawet płytki które się bootują. Sprawdzaj na wygrzanym komputerze. Jak będziesz postępować rozważnie to danych nie powinieneś utracić. Jak dane są dla Ciebie ważne to na pewno masz kopię zapasową.
    Samo uruchomienie dysku to spore ryzyko utraty danych.
  • Poziom 18  
    mem test nie wykrył błędów. komputer chodzi normalnie. nie zauwarzyłem zeby sie mulił. ale skype nie chodzi nadal
  • Poziom 15  
    W jaki sposób przerywa? Czy jest głos i go nie ma, czy też typowe gadanie jak przez sprężynę? Czy na głośnikach i słuchawkach tak samo? Jak masz ustawione wyjścia karty, często potrafią się same przełączać.
  • Poziom 18  
    Nie chclo mi sie bawic z tym. psrzeinstalowalem system i jest ok. dzieki wszystkim.