Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Programowy problem z drukiem dwustronnym - Jak obejść

mgdyzio 21 Apr 2010 10:48 4182 2
    mgdyzio
    Level 11  
    Witam posiadam program, który nie reaguje na ustawienia drukowania w trakcie uruchomienia polecenia drukuj ani na ustawienia domyślne w panelu sterowania,
    a jedynie ma Chekbox Drukowanie Dwustronne

Problem polega na tym, że program jest przystosowany pod drukarki HP a ja zakupiłem OKI B410 i wydruk mam co prawda dwustronny ale "do góry nogami"

Z Autorem programu chyba się nie dogadam :(
    Cz można coś w sterownikach drukarki przerobić, aby prawidłowo drukowała z tego programu.

Nadmienię że z innych dokumentów czy programów drukuje według ustawień drukowania
    august_
    Level 27  
    A w sterowniku drukarki nie możesz odwrócić o 180 stopni na czas korzystania z tego programu?

Ew. wydrukuj do programowej drukarki PDF jednostronnie - a z PDF to już sobie poradzisz :)
    mgdyzio
    Level 11  
    august_ wrote:
    A w sterowniku drukarki nie możesz odwrócić o 180 stopni na czas korzystania z tego programu?

Ew. wydrukuj do programowej drukarki PDF jednostronnie - a z PDF to już sobie poradzisz :)

Nie bardzo wiem na czym ma polegać obrót o 180 stopni w sterowniku drukarki - Jak by się dało coś takiego zrobić to przy innych programach bym w ustawieniach drukowania dopasowywał do druku dwustronnego.

A pdf to już jakieś rozwiązanie