Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zegary Renault Kangoo 2001r

21 Kwi 2010 11:21 2762 3
  • Poziom 12  
    Witam chciałbym się dowiedzieć jak rozkręcić tablice z zegarami oraz tablice nawiewu tak aby móc wymienić oświetlenie z tego paskudnego pomarańczowego.

Jeśli chodzi o tablice nawiewu to nie mogę ściągnąć plastiku z przodu bo jest trzymany przez pokrętła a nie chce nic urwać bo to byłby zbędny wydatek.

Dodano po 12 [minuty]:

z zegarami nawiewu sobie już poradziłem ale widzę ze to nie będzie łatwe przez to że ten kolor pomarańczowy nie jest przez kolor żarówek tylko przez kolor naklejek :(
  • Poziom 11  
    Two6Player napisał:
    Witam chciałbym się dowiedzieć jak rozkręcić tablice z zegarami oraz tablice nawiewu tak aby móc wymienić oświetlenie z tego paskudnego pomarańczowego.

Jeśli chodzi o tablice nawiewu to nie mogę ściągnąć plastiku z przodu bo jest trzymany przez pokrętła a nie chce nic urwać bo to byłby zbędny wydatek.

Dodano po 12 [minuty]:

z zegarami nawiewu sobie już poradziłem ale widzę ze to nie będzie łatwe przez to że ten kolor pomarańczowy nie jest przez kolor żarówek tylko przez kolor naklejek :(

I jak wymieniłeś to podświetlenie zegarów? też chciałbym wymienić żarówki na inny kolor i właśnie obawiam się, że te " Pomarańczowe " naklejki mogą w tym przeszkadzać.
    Pozdrawiam :)
  • Poziom 43  
    W tym roczniku nie ma żarówek, są diody LED SMD i przy odrobinie pojęcia o pracy z lutownicą, wymiana diód to żaden problem. Naklejek pomarańczowych w zegarach też nie ma