Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

transit 2.5D- co to jest?

21 Apr 2010 20:55 3236 6
  • Level 14  
    witam, czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć co to jest/tak z czystej ciekawości/
    - niepodpięty czerwony czujnik na wysokości czujnika cisnienia oleju tylko trochę dalej w strone skrzyni
    - to coś co trzymam w ręce
    - no i jeszcze ta wyczka do niczego nie pasująca
    transit 2.5d 2000r
    transit 2.5D- co to jest? transit 2.5D- co to jest? transit 2.5D- co to jest?
  • Helpful post
    Conditionally unlocked
    Jest to czujnik od przyspieszacza zapłonu na pompie. U Ciebie w tym roczniku nie potrzebny i dlatego brak instalacji,zdjęcie drugie to nie wiem bo słabo widać zapodaj lepsze foto,trzecie foto to wtyczka od czujnika którego nie masz a powinien on się znajdować w filtrze paliwa wkrecony od spodu w miejsce białej zaślepki. Jest to czujnik wody w paliwie. W razie co to zapala specjalną żółtą kontrolkę na zegarach.Teoretycznie zlej to bo to w niczym nie przydatne. Wystarczy regularnie wymieniać filtr i to wszystko. Czy to anglik?? Bo widzę kolumnę kierowniczą nie po tej stronie co trzeba hehe
  • Level 14  
    transit 2.5D- co to jest? transit 2.5D- co to jest?

dzięki za pomoc,masz oko to faktycznie pojazd przystosowany do poruszania się po złej stronie jezdni, może te zdjęcia coś pomogą
    pzdr
  • Conditionally unlocked
    No nie mam pojęcia co to jest. Naprawiałem te auta w sporej ilości ale jestem zaskoczony. Gdzie to się znajduje? W komorze silnika? Widzę przewód masowy przykręcony,Dochodzą do tego jeszcze jakieś wiązki? Widać że jest masywnie przykrecone na spore śruby ale co to jest na tą chwile nie wiem. Opisz w jakm miejscu dokładnie i koło czego to się znajduje.
  • Level 14  
    udało mi się odczytać nr 0281 005 025 - doczytałem, że jest to zawór elektromagnetyczny pompy wtryskowej, więc chyba nie powinno to sobie tak leżeć luzem, czy to też nie potrzebne w tym modelu?
  • Helpful post
    Level 33  
    To jest zawór sterowany przez immobilajzer fabreczny.
    Ktoś miał kłopot z odpaleniem i go usunął a w jego miejsce wkręcił zwykły.
    Czy można auto zgasić kluczykiem?
  • Level 14  
    odpala i gaśnie bez problemów