Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hoover HCF 6185 WT włączał się, klikał i zamilkł.

22 Kwi 2010 09:41 3009 3
  • Poziom 12  
    Witam, od 2 dni mam problem z moja chłodziarko-zamrażarką. Wczoraj rano przestała chłodzić, a raczej zaczęła grzać. Wszystko w zamrażalniku było ugotowane a szuflady i ścianki gorące. W chłodziarce natomiast była temp. pokojowa. Cale jedzenie poszło do śmieci :( Cały czas było słychać jakby próbowała się załączyć, ale po chwili przestawała "hałasować". Zaczynało się burczenie, aby po okolo 10s zaprzestać "kliknięciem" i tak w kolko co około 1 minute. Wyłączyłem ja z prądu na około 1h podłączyłem spowrotem i zaczęła normalnie działać. Natomiast dzisiaj w nocy znowu przestała działać (zaczęła "klikać"). Tym razem się nie grzeje, ale nie mogę jej już włączyć. Nie zaczyna chłodzić ani wydawać z siebie żadnych odgłosów, żarówka świeci czyli jest napięcie. Nie wiem jak to dokładnie nazwać, ale ta czarna puszka z tylu lodówki jest gorąca. Mam nadzieje, ze ktoś mi pomoże. Co może być przyczyna i jakie mogą być koszty naprawy. Za lodówkę zapłaciłem 2 lata temu £380, wiec nie wiem czy koszty naprawy nie przewyższą jej wartości. Nowe obecnie kosztuja tyle samo. Dziękuję z góry za jakakolwiek pomoc.
  • Poziom 20  
    Witam, trudno bez pomiarów dać jasną diagnoze,wgląda na uszkodzenie sprężarki,ale może też być uszkodzone urządzenie rozruchowe. Jeśli nie jesteś w stanie sam dokonać pomiarów, pozostaje serwis.
  • Poziom 12  
    Serwisant przychodzi w środę i obojętnie od uszkodzenia naprawa wynosi £159 Zobaczymy co wymieni...
  • Poziom 12  
    Do wymiany byla sprezarka i termostat.