Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szlifierka kątowa bosch pws 7-125 0 603 403 032

22 Kwi 2010 14:12 9693 4
  • Poziom 9  
    Witam
    posiadam taką szlifierkę
    https://obrazki.elektroda.pl/37_1271937990.gif
    interesuje mnie czy da się zdemontować koło zębate talerzowe z wrzeciona, gdyż dostępne jest samo koło bez wrzeciona
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 17  
    Przy szczęściu może wyjść bez problemu, ale jak nie to będziesz musiał podłożyć odpowiednia tulejkę pod łożysko wtedy łożysko do wymiany (pewnie już jest bo od niczego kola się nie niszczą) a żeby wymienić łożysko trzeba zatoczyć obsadę i wtedy wycisnąć łożysko i wtedy potrzebujesz specjalnego drogiego kleju na który trzeba wkleić te łożysko. Interesuje mnie również stan małego kola zębatego na pewno jest zniszczone a jest dostępne razem z wirnikiem a jak tego kola nie wymienisz to dlugo to nie polata.
    pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Dzięki za odpowiedzi.
    Wirnik też jest do wymiany. Prasę mam bardzo dużą a to jest strasznie delikatne, więc chyba pójdzie całość do śmietnika.
  • Poziom 22  
    Wymiana zepsutych elementów szlifierki jest możliwa w domowych warunkach, ale ze względu na wysokie ceny oryginalnych części i niskie ceny sprzętu na rynku wtórnym zupełnie nieopłacalna. Opłacalne jest natomiast z 2, 3 ....uszkodzonych zrobienie jednej
    Sławek