Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

księga 3310 na PC

18 Sty 2003 21:16 2284 15
 • Poziom 18  
  mam pytanie jakim programem przepisać księge telefoniczną znokji na pc <->wiem że logomanagerem- :arrow: ale jest problem karta sim nie jest zarejestrowana (porostu skończyła się umowa z siecią) i nie widać żadnego wpisu :!: przynajmniej na pc-ecie bo w telefonie wpisy są
  czy jest szansa :?: mam około 200 wpisów :?:
  są pewnie jakieś programy na takie okazje :roll:
 • Poziom 23  
  Najprościej włożyc karte w Phoenixa i odczytac bezpośrednio z niej.
  Np. Cardinal`em :D
 • Poziom 18  
  mało się znam na programowaniu gsm :( ten Cardinal to jakiś program :?: :?: mam tylko kabelek m/f bus i nokję nie wiem co z tym zrobić :?: :?:a nómerów mam dokładnie 203 przepisywać to troszkę roboty i czasu :cry: ajak nawet się uda przepisać to jak wstawić do nowej karty sim :?: :?:
 • Poziom 18  
  dzięki za zamieszczenie fajny programik
  choć książki z niezarejestrowaną kartą nie widzi
  ale mimo to super
 • Poziom 18  
  jeszcze jedno pytanko skoro nie mogę przepisać książki z mojej nokji do komputra to jak to jest możliwe że widać ją z pozycji telefonu-przecież np. logo manager chyba nie odczytuje danych na temat: czy karta sim jest jeszcze aktywna :cry: a niekture telefony tą książkę widzą jak nokja a niekture nie np.motorola o co tu chodzi :?:przecież dane książki są zapisane w karcie sim a nie u operatora :!: :?: :!: :?:
 • Poziom 23  
  Kwestia oprogramowania telefonów. Widocznie Motka blokuje dostęp do karty jeśli ta jest nieaktywna. Na motce tego nie sprawdzałem, ale skoro tak mówisz to tak jest. Spotkałem taki myk jeszcze w innym phonie, ale nie mogę sobie przypomnieć w jakim :? Jeśli motka ma zewnętrzną antenę to ją wykręć i nie sprawdzi czy karta jest nieaktywna.

  Jeśli nadal masz problem ze skopiowaniem to poproś znajomego o użyczenie telefonu z wewnętrzną książką , włóż swoją kartę i skopiuj do pamięci telefonu (wcześniej pusta) a potem możesz analogicznie skopiować na inną karte.

  Wcześniej pisałem o programie Cardinal - do tego musisz mieć programator Phoenix (chyba wszyscy go mają ?:)) i zrzucasz bezpośrednio z karty- działa fajnie i szybko.

  btw: sprawdze wieczorkiem jak to jest ze zrzucaniem poprzez Nokie numerków z nieaktywnej karty - w ten sposób jakoś nie miałem potrzeby do tej pory kopiować :)
 • Poziom 18  
  no tak wszystko ok ale: telefony jakie miałem w dłoni miały max do 100 pozycji na księgę w sobie a ja potrzebuję 203 ale to nic (można na dwa razy) co to jest Phoenix to jakiś programczy urządzenie (jak pisałem jestem lajkonikiem w gsm)mam tylko kabelek m/f bus ---co to mi daje????????
 • Poziom 23  
  phoenix to popularny programator smartcard w systemie ISO .... (nie pamiętam ile :)) - między innymi do kart paytv był ostatnio używany :)

  Nie sprawdze dziś tej ksiązki na Noki, bo złośliwie brak sprawnej Noki :)
 • VIP Zasłużony dla elektroda
  Nokia 3410 ma 200 wpisów w telefonie a jeżeli masz 203 to skasuj te 3 wpisy no bo to przecież ręcznie wpisać to nie problem. I skopiujesz bez problemu.
 • Poziom 18  
  no tak to musze kupić sobie nową nokie --wolałbym jednak jakiś program co puści książkę na nieaktywnej karcie
 • VIP Zasłużony dla elektroda
  LogoManager mi przeczytał ksiąze z nieaktywnego TakTaka.
 • Poziom 18  
  a mnie nie czyta - z tym że nie mam tak taka
  tylko yudea na abonamend
 • Poziom 12  
  Witam.
  Mozesz mieć problem z wersją LogoManagera - u mnie najpierw nie czytał w ogóle (na 3310), potem tylko numery bez opisów, a teraz chodzi OK
 • Poziom 16  
  Spróbuj jeszcze Oxygen Phone Manager II. Chyba znajdziesz na download.techtronic.pl, cr-cka też w folderze 'niespodzianki'
 • Poziom 18  
  oxygen znalazłem ale nie widzi mi telefonu po m/f busie widocznie nie chodzi albo program jest do innej nokji
  nie wiem ??
  przy okazji poprzestawiałem cuś w telefonie bo numer imei zmienił mi się na same zera -??
  tak czy siak nadal nie moge przekopiować książki chyba sie wezmę i zrobie to ręcznie

  mam jeszcze jedno pytanie logomanager nie widzi mi książki w 3310 na aktywnej karcie w tym telefonie co ten imei sie wyzerował --- wogule przydała by sie jakaś instrukcja obsługi albo słownik ((gwary gsm))