Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Myjka Parkside z Lidl'a - uszkodzona lanca z głowicą

23 Kwi 2010 19:14 37961 13
  • Poziom 9  
    Witam,
    zakupiłem myjke tej firmy w Lidlu. Czy ktos z was ma taki sam sprzęt?
    U mnie dziala rewelacyjnie. Natomiast lanca z głowica wirująca rozsadziło cisnienie wody. Czy ktoś wie gdzie można dokupić osprzęt do takiej myjki?

Jeśli zły dział to prosze moderatora o przesunięcie do stosowniejszego miejsca.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    u mnie to samo się stało lanca wirująca po kilkudziesięciu minutach przestała działać. Wydaje mi się ze powinni to wymienić na gwarancji ?? nie próbowałeś ?
  • Poziom 9  
    tak, ja wysłałem to do sewisu bezpośrednio a nie przez Lidla, szybciej, pewniej i bez kłopotów.
  • Poziom 10  
    a jakie są namiary na serwis parkside ?

i co rozpatrzyli pozytywnie reklamacje ? wysyłałeś tylko lance czy cala myjkę ?
  • Poziom 9  
    hej dziś przyszła wymieniona część. Wysłałem tylko samą głowicę, i jak pisałem dziś otrzymałem nową. ;) Jestem pozytywnie zaskoczony szybkością załatwienia reklamacji.
  • Poziom 9  
    witam, a czy można by wiedzieć gdzie ten serwis ParkSide jest?
  • Poziom 9  
    www.krysiak.pl

Ale muszę powiedzieć, że ta nowa głowica też jest do wymiany.
  • Poziom 14  
    No a czego się spodziewałeś po sprzecie z Lidla :D
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Osobiście użyłem kilku urządzeń marki Parkside i byłem bardzo miło zaskoczony ich jakością. Szczególnie miniszlifierki akumulatorowej. Z myjką nie miałem do czynienia, ale wygląda to na słabą konstrukcję, której się nie przeskoczyć.
    PS. Pewnie pozostanie dobranie czegoś od uznanego producenta...
  • Poziom 36  
    spartaccus napisał:

ta nowa głowica też jest do wymiany.
    Po upływie gwarancji nie będzie problemu, takich i podobnych zabawek się nie serwisuje, na gwarancji podmienia się części z innych złomowanych, potem to już nie ból głowy sprzedawcy. Temat poznałem osobiście, pracowałem (krótko) w takim serwisie...
  • Poziom 9  
    ja mam zasadę jesli mi to wytrzyma dwa lata to będzie dobrze, osobiście myję nią auto dośc czesto wiec generalnie jestem zadowolony.

Graty karchera też się psują ... jak każdy inny sprzęt.
  • Poziom 9  
    Niestety zepsuło się jakoś w lipcu już. Lidl oddał mi kase po miesiącu.
  • Poziom 15  
    spartaccus napisał:
    Witam,
    zakupiłem myjke tej firmy w Lidlu. Czy ktos z was ma taki sam sprzęt?
    U mnie dziala rewelacyjnie. Natomiast lanca z głowica wirująca rozsadziło cisnienie wody. Czy ktoś wie gdzie można dokupić osprzęt do takiej myjki?

Też mam tą myjkę Parkside i stało się dokładnie to samo. Podczas użytkowania nagle pojawiło się pęknięcie na plastikowej rękojeści lancy, ta część z wężem idącym do myjki. :cry: Myjka ma dobre parametry jak za swoją cenę, niestety plastik najwyraźniej nie wytrzymuje jej ciśnienia co czyni ją bezużyteczną.