Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ustawienie wyłącznika ciśnieniowego NE-MA w sprężarce

23 Kwi 2010 20:25 13134 7
  • Poziom 9  
    Witam!

Otóż mam mały problem z ustawieniem wyłącznika ciśnieniowego NE-MA 400V. Posiadam zbiornik 1000l z ciśnieniem maksymalnym 6,5Atm oraz sprężarke DP1000. Ustawiłem sobie już ciśnienie wyłączania na 6,4Atm (górną śrubą), natomiast chce ,żeby mi się włączał przy ciśnieniu 5,5Atm, ponieważ takie potrzebuje do wypalarki plazmowej. A tutaj posiadam amplitude pow. 2Atm i załącza mi sie przy 4,3Atm. Proszę o pomoc w ustawieniu tego wyłącznika.

Pozdrawiam.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Ale może ktoś zna ten wyłącznik i wie czy jest to możliwe. Ja tylko ustawiałem główną śrubą gdzie jest to opisane, natomiast jest jeszcze nakrętka niżej która ma na to wpływ z tym, że ma ona zależność z śrubą główną. Nie wiem czy ją przytrzymywać i czy wkrecać czy odkręcać.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 19  
    Reduktor nie pomoże a wyłacznik chyba ma te 2 bary histerezy i koniec. Reduktor pewnie jest w samej wypalarce, ale on ciśnienia nie podniesie.
    Też mam wyłącznik którym nie da się tego regulować i się z tym pogodziłem puki mi się nie trafi inny.
  • Poziom 36  
    No fakt pozostaje tylko wymiana wyłącznika na taki z regulacją histerezy albo wymiana zbiornika.