Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BMW e36 325 centralny zamek nie dziala

23 Kwi 2010 22:15 6303 9
  • Poziom 10  
    witam, mam problem z centralnym zamkiem w bmw e36 z 1991r, poprzedni wlasciciel zalozyl do oryginalnego centralnego zamka sterowanie pilotem. Wszytsko by bylo ok gdyby po tej operacji nie przestalo dzialac oswietlenie wewnetrzne auta po otwarciu drzwi oraz centrlany ktory nie dzialal z kluczyka. Dzis postanowilem odpiac ten dolozony sterownik centralnego zamka i polaczyc kable tak jak to mialo byc w oryginale. Efektem mojej pracy jest to ze niemam w ogole centralnego zamka, z pilota nie dziala bo jest odpiety a z kluczyka zamyka tylko pojedyncze drzwi. Mam pytanie czy ktos spotkal sie z takim czyms? gdzies musi byc jeszcze przerwany obwod centralnego zamka ale niemam pojecia gdzie, szukalem na forum ale kazdy post jest na temat dolozenia centralnego zamka z pilota, moj temat jest troszke inny...

Z gory dziekuje za kazda informacje na ten temt

Proszę poprawić pisownię![mod="Pawel wawa"]
  • Poziom 41  
    Może coś źle połączyłeś i zrobiłeś zwarcie?
  • Poziom 1  
    Prosta sprawa masz przecięty czerwono zielony przewód w dzwiach. Żeby centralka mogła sterować zamkiem musi być przecienty po wymontowaniu centralki trzeba na nowo go połączyć.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 17  
    Takie dodatkowe pytanie, posiadam bmw e36 coupe 93rok 320i, jest pełno tematów jak podłączyć centralny z pilota pod moduł komfortu który posiada wtyczkę białą lub fioletową. Ja posiadam wtyczkę czarną o takiej tematu chyba nie ma, jak w tą czarną wtyczkę podłączyć sterowanie z pilota ??
  • Poziom 17  
    Wszystkie moduły komfortu e36 opisywane są że posiadają na środku wtyk biały lub fioletowy, tutaj jak widać jest zupełnie inaczej, mało tego, na pinach 4,17,24,25 nic nie otwiera i nie zamyka. Pytanie jest czy pod ten moduł można podłączyć się i sterować z/o pilotem ?
  • Poziom 17  
    OK spróbujemy się podłączyć pod tą dziwną centralkę. Dzięki za pomoc...