Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP LaserJet 6L jak ustawić maksymalną czerń

krismalinowski 24 Kwi 2010 06:13 974 0
    krismalinowski
    Poziom 23  
    Witam
    Drukarka jak w temacie, działa wyśmienicie i nie mam z nią żadnych problemów.
    Kupiłem ją dwa lata temu i sprzedający nagrał mi na płytę oprócz sterowników bardzo fajne oprogramowanie w którym przy pomocy suwaka można było regulować nasycenie czerni.Jak dałem na maksa to ta czerń była bardzo czarna jak węgiel, oczywiście wiązało się to z większym poborem tonera.Tonery oryginalne HP nie regenerowane.
    Kilka dni temu zmieniałem dysk robiłem nową instalkę XP, wcześniej zrobiłem backup-a wszystkich sterowników.
    Po zainstalowaniu wszystkiego od nowa okazało sie że nie mogę znaleźć tej płytki z tym fajnym oprogramowaniem, przeleciałem kilka softów które znalazłem w necie ale żaden nie jest tym co miałem, tzn. nie maja tej funkcji regulacji czerni.
    W ustawieniach nie ma za wiele z tym związanego, czarne jest ale nie jest to co mogłem osiągnąć przy pomocy tamtego programy.
    Może ktoś spotkał się z takim programem i ma jego namiary lub wie jak inaczej wmusic w niej czerń na maksa.
    Te sterowniki które dostałem od niego to są te same co na stronie producenta, kombinowałem też z innymi.Drukarka działa ale ta czerń żeby była mocniejsza.
    Toner zmieniałem jeszcze przed zmianą dysku i jest prawie full.