Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka Amica PC4580B425 - wydłuża czas prania

24 Apr 2010 15:05 3370 2
  • Level 19  
    Witam Kolegów! mam problem ze wspomnianą wyżej pralką. Po przepytaniu rodziny, dowiedziałem się, że było zatrzymane pranie na programie SYNTETYKI 60 , a potem zostało wznowione pranie ,ale na programie SPORT , czyli czas ok.40 minut. Teraz problem jest taki, że pralka pokazuje na SPORCIE , że kończy pranie ( ok. 1 min ) a pierze tyle ,co na SYNTETYKACH, czyli ok. 1 h 41 min. Reset nie pomaga. Mam instrukcję serwisową do serii PA, wiem jak wykonać test 5%, bo już w tych pralkach to robiłem i naprawiałem, ale w tej mnie trochę zaskoczyło. Proszę o jakąś podpowiedź, bo czuję , że się za bardzo zagłębiam.
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 17  
    Test służy do sprawdzenia poszczególnych podzespołów jak pobieranie,obroty silnika,grzanie wody,wylewanie,wirowanie itd.

Dodano po 1 [minuty]:

Czas może się zmieniać
  • Level 19  
    Dla wyjaśnienia. Testu nie mam zamiaru robić, bo to nie ma sensu. Wiem, że czas może się zmieniać, ale pralka tak jak by wykonuje czynności z programu Syntetyki 60 na programie Sport tzn. czas prania, czas płukania czas funkcji Aqua spray , tylko temperature grzania ma właściwą dla Sportu. Nie sygnalizuje żadnego błędu i to mnie martwi. Co dalej?
    Teraz to już nawet nie grzeje na tym SPORCIE , ani na żadnym programie , gdzie powinna być temperatura wody 40 stopni.

Już wszystko jasne. Sprawdziłem grzałkę - programator ją załącza , sprawdzilem ją i jest spalona , do tego do wymiany silnik pompki ( tak na dokładkę ) i fartuch wanny. Pralka już swoje wyprała, więc idzie na części ,a ja kupiłem żonie nową. Dziękuję za zainteresowanie , temat można zamknąć.