Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Stary sprzęt. Unitra Tonsil zg 30.podłączyć odtwarzacz mp3

24 Kwi 2010 15:37 3106 11
  • Poziom 2  
    Nie znam się zbyt na sprzęcie nagłaśniającym. Mam stare głośniki "Unitra Tonsil zg 30" i do tego zasilacz z odtwarzaczem kaset "goldstar stereo casette receiver Co., ltd. model 785" Nie wiem tylko, czy z takiego sprzętu można puszczać mp3.? I ewentualnie jak tego dokonać, co trzeba dokupić.? Zastanawiam się, czy można go jakoś wykorzystać, bo po co kupować nowe, jak są jeszcze dobre, chodzące =)
  • Poziom 28  
    Nie napisałeś czy ten odtwarzacz posiada wejście liniowe i wzmacniacz.
    Jeśli posiada line-in to wpinasz tam kabel z wyjścia słuchawkowego twojej mp3, jeśli nie to kupujesz "KASETA TRANSMITER ADAPTER".
    Jeśli odtwarzacz nie ma wbudowanego wzmacniacza to dokupujesz (ale wtedy nie potrzebujesz już kaseciaka).
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    On tak wygląda :
    [/img]Stary sprzęt. Unitra Tonsil zg 30.podłączyć odtwarzacz mp3 Stary sprzęt. Unitra Tonsil zg 30.podłączyć odtwarzacz mp3 Stary sprzęt. Unitra Tonsil zg 30.podłączyć odtwarzacz mp3 Stary sprzęt. Unitra Tonsil zg 30.podłączyć odtwarzacz mp3[img]
  • Poziom 2  
    czyli spokojnie mogę do tego podłączać.?
    Dzięki wielkie.
  • Poziom 36  
    Gwoli ścisłości, kabel din-5 -> jack, oczywiście stereo. Do kupienia w internecie sklepach elektronicznych i giełdach bez problemu. Oczywiście trzeba z przodu wybrać odpowiednią opcję. I ostrożnie z podgłaśnianiem bo nie wiadomo jaka jest czułość tych poszczególnych wejść.
  • Poziom 2  
    Kolumny są 8 .
    ok, dzięki =)