Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kiedy kupić laptopa HP Pavilion dv6-2002ew?

Kurnik2000 24 Kwi 2010 16:19 2263 5
  • #1 24 Kwi 2010 16:19
    Kurnik2000
    Poziom 10  

Witam , Zastanawiam się nad kupnem laptopa HP Pavilion dv6-2002ew . Chciałbym się dowiedzieć kiedy najlepiej byłoby go zakupić aby cena była jak najniższa (promocje , wyprzedaże ) - obecnie kosztuje ok 4300 zł . Nie potrzebuję go na dziś więc mogę poczekać nawet do września/października .Ewentualnie czy mój wybór jest dobry - głównie chodzi aby miał tuner TV DVB-t i nadawał się do gier .
    Mam jeszcze jedno pytanie : Czy jest możliwość aby do tego laptopa dokupić tuner TV kablowej (analogowej) ?

Z góry dziękuję za pomoc ! ;)

0 5
  • #2 24 Kwi 2010 17:59
    remi080
    Poziom 22  

ja osobiście nie polecam pavilionów zwłaszcza z mocnymi prockami mają nie lada problemy z chłodzeniem i kartami graficznymi, wystarczy poczytać forum

0
  • #3 24 Kwi 2010 18:19
    xrenjix
    Poziom 22  

Najlepszy okres do zakupów to po świąteczne wyprzedaże, i wakacje.

Natomiast nie drożej jest w 3 kwartale roku. Bynajmniej jak tak to dostrzegam.

0
  • #4 25 Kwi 2010 09:26
    Sirun
    Poziom 9  

Zgadzam się z przedmówcą, okresy przed: barbórkowe/13-stkowe/świąteczne/noworoczne itp. to 10-20% Ceny wyższej, zaś po tych okresach ceny maleją nieznacznie ale zawsze coś

0
  • #5 25 Kwi 2010 13:42
    jasek2
    Poziom 22  

Również odradzałbym Paviliony. Nie sugeruj się tak tunerem TV bo jego zawsze można dokupić na ExpressCard, a wbudowany znacznie zawęża Ci wybór.

0
  • #6 01 Mar 2011 23:58
    m1chael
    Poziom 2  

Witam,
    Jeżeli masz zamiar kupić dv6-2002ew to napisze jakie są z nim moje doświadzcenia. Posiadam tego laptopa od ponad roku. Szczerze mówiąc to nie kupiłbym go po raz drugi. Ogromna ilość programików HP, z których większość nie wiadomo do czego służy i nie wiadomo na ile jest potrzebna denerwuje na początek. Kilka programów otwartych naraz i komp zamula się niesamowicie. Najgorsza rzecz, to idiotycznie zlokalizowany wentylator (dmucha jakby pod komputer z lewej strony), który sprawia, że w połączeniu z baaardzo mocnym grzaniem się komputera, biurko rozgrzewa się do czerwoności, co utrudnia oddawanie ciepła i wentylator zasuwa jak szalony, a cichy nie jest. Jeszcze jedna mała wada to odbijanie palców na całej obudowie, zwłaszcza na błyszczącym touchpadzie i wbijanie się śmieci w kratkę nad klawiaturą, generalnie - niepraktyczny.
    Może jeszcze kilka plusów. Jest dosyć solidny, często jest ze mną w ruchu. Klawiatura numeryczna jest wygodna. No i przez ten rok trzeba mu przyznać, że ciągle działa, a używam go średnio 14h/dobę.

Odnośnie cen, to nie jestem na bieżąco, ale w grudniu 2009 kupiłem go za 4700

0