Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Amica ZZS606R zacina się

24 Kwi 2010 16:28 2817 3
  • Poziom 17  
    Witam.Problem dotyczy zmywarki Amica jak w temacie.Otóż owa zmywarka wróciła do mnie po niedługim czasie,zatrzymuje się w miejscu gdzie powinna zacząć grzać wodę tak wynika z mojej obserwacji woda jest zimna,wyciągnąłem termostat niby jest sprawny zwiera styki do tego zmieniłem programator i grzałke ale grzałka swoją drogą bo ewidentnie robiła zwarcie bo nabraniu wody i po trzech myciach znowu się zatrzymała.Sprawdziłem płaszcz wszystkie kanały drożne,pomóżcie bo nie wiem co robić chce zmienić termostat czy czegoś nie zrobiłem a powinienem albo nie napisałem.Czekam na odpowiedz
  • Pomocny post
    Admin grupy AGD
    Przecież tam siedzi podwójny termostat. Jeden bezpieczeństwa (90st), drugi załączający (45st).
    To normalne, że w takim przypadku jak opisujesz, jest ewidentnie do wymiany.
    Innej opcji nie przewiduję.
  • Poziom 15  
    Czy teraz ta grzałka jest sprawna,bo może ją odpaliło.Jesli tak,to zatyka się układ hydrostatyczny i włącza ją bez wody. Grzałka sprawna to skryn ma na 100% rację-termostat 90st.nie zwiera
  • Poziom 17  
    Witam.Grzałka jest sprawna na początku również myślałem że może być uszkodzona z powodu niedostatecznej ilości wody ale poziom wody jest dobry jak również termostat.Układ hydrostatyczny jest czysty natomiast hydrostat ma w sobie wody- .Po wyssaniu z niego wody i ponownym zamontowaniu po trzech myciach znów się zacięła i w dodatku wycieka woda z płaszcza w miejscu połączenia ze zbiornikiem soli.Woda kapie spod oringu przyczyna to wgłębienie na krótkiej rurce,pomogło włożenie dodatkowej uszczelki.