Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BLAUPUNKT GT 660

john19 17 Sie 2004 21:54 693 2
  • #1 17 Sie 2004 21:54
    john19
    Poziom 10  

Semka .,świetna stronka ,czegoś takiego akurat szukałem.Mam problem bo zamieżam kupić głośniki samochodowe ,znalazłem blaupunkty chyba gt660,podpowiedz mi czy to są dobre głośniczki,może znasz jakieś lepsze i w podobnej cenie ,,mam jeszcze drugi problem nie wiem jak je zamontowac bym miał.mam seata toledo SĄ W NIM DZIWNE OTWORY W DZRZWIACH PRZEDNICH..prosze o odpowiedzi.pozDROWIENIA
    Ortografia.[h]

0 2
  • #2 17 Sie 2004 22:46
    Nap5teR
    Poziom 20  

Witaj John.
    Te otwory w drzwiach to są właśnie przeznaczone na głośniki, mają zazwyczaj od 14 do 18 cm srednicy. Te głośniki które podałeś nie są złe, ale do auta polecam JBL, lub Infinity. Blaupunktów osobiscie nie słuchałem ale chyba będą wystarczyć. Czyma masz zamiar je zasilać?

Znalazłem ich dane ale nie jest ich dużo:
    dwudrożny System komponentów,
    Kopułkowy głośnik wysokotonowy Mylar,
    Format 165 mm,
    Wysoki współczynnik obciążenia ? 105 W,
    Moc nominalna 35 W,
    Wysokiej jakości membrana polipropylenowa Blaupunkt w kolorze czarnego szafiru.

Możesz poczytać sobie parę postów na temat Car Audio w tym właśnie dziale, z pewnościa znajdziesz coś dla siebie:)
    Może suba do bagażnika, lub coś lepszego z głośniczków.
    Wszystko zależy też od twojego wzmacniacza.
    Pozdrawiam

Właśnie znalazłem cenę i dokładniejszy opis i doszedłem do wniosku, że tańsze i lepsze będą tu boschmanny o mocy 200W i skuteczności 92dB.
    Można je dostać na , a montaż trzeba załatwić na tylnej półce, lub gdzieś gdzie jesteś w stanie wykombinować owalne otwory:)
    obciążenie nominalne (W): 85
    obciążenie muz.(W): 200
    częstotliwość: 30-23 000
    ciśnienie akustyczne: 91dB
    impedancja: 4ohm

zajrzyj pod adres:
    http://www.conrad.pl/?art=378218&back=serch
    Scalono dwa posty. Należy użyć przycisku- ZMIEŃ. Na razie bez ostrzeżenia.[h]

0
  • #3 18 Sie 2004 22:32
    john19
    Poziom 10  

dzięki za odpowiedz,a czy te głośniczki warto podłączyc pod wzmacniacz.,mam wzmacniacz tonsila 2*150 wat.?
    Podwójny post. Drugi usuwam. Na razie bez ostrzeżenia.[h]

0