Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wymiana kabli w gramofonie.

jakubinho 24 Apr 2010 20:35 2467 6
    jakubinho
    Level 9  
    Witam
    Chciałbym wymienić kable w swoim gramofonie Sony PS-T22. Czasami nie mam w ogóle dźwięku muszę kręcić kablami by go uzyskać, podczas tego jest okropne buczenie i tutaj jest pytanie do was.
    Jakie kable polecacie do wymiany?
    Jeśli mógłby ktoś mi wysłać link. Czy z kabla chinch-chinch idzie to zrobić?
    Pozdrawiam
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
  • Helpful post
    mkpl
    Level 37  
    Kupisz w sklepie elektroniczym kabel ekranowany audio i będzie dobry :) ( polecam te grubsze około 2.5mm w izolacji)
    jakubinho
    Level 9  
    Czy różnica w cenie to różnica w jakości wśród tych kabli? A czy gdy kupię chinch-chinch i utnę końcówki to też się da taki kabel podłączyć?
    mkpl
    Level 37  
    Wycinać z kabla Chinch-chinch nie ma sensu ponieważ identyczny kabel na metry jest o wiele tańszy :) Po porostu chciałem Ci uświadomić, że te cienkie kable przy tym najtańsze nie są najlepsze z drugiej strony te grube 5 mm drogie to też bezsensu. Najlepsze są te za 2 do 2.5zł za metr. Kup takie ile trzeba i będziesz zadowolony :)
    jakubinho
    Level 9  
    Hmm mam kabel chinch w domu. Ale czy kabel chinch w środku jest jak ten kabel ekranowany, że z w jednej żyle idą tak jakby " 2 przewody " ?:)
    Chodzi mi o to czy wygląda w środku jak ten:
    Wymiana kabli w gramofonie.
    Przepraszam za takie kłopoty, ale jestem laikiem w tych sprawach :)
  • Helpful post
    mkpl
    Level 37  
    Tak i to jest taki kabel o którym już pisałem
    jakubinho
    Level 9  
    Ok dziękuje Panu bardzo za rady. Teraz już tylko do roboty się wziąć i naprawić gramofon. Pozdrawiam serdecznie i dziękuje.