Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Głos wyłącza sie i musze resetować komputer.

leon2585 25 Kwi 2010 10:28 2538 7
  • #1 25 Kwi 2010 10:28
    leon2585
    Poziom 8  

Witam. Mam Problem ponieważ gdy wchodzę na youtube powiedzmy to po paru filmach wyświetla mi się komunikat z błędem i nie mam głosu jedyne wyjście by go przywrócić to reset komputera próbowałem usypiać ale to nic nie dało.Proszę pomóżcie i jeszcze przy okazji myślę że to też w sprawie audio bo gdy oglądam film na youtube wyświetla mi się błąd Error: desc is null.

Proszę o pomoc.

0 7
  • Pomocny post
    #2 25 Kwi 2010 11:07
    gonzalo
    Poziom 30  

Zainstaluj na nowo sterowniki karty dźwiękowej.

0
  • #3 25 Kwi 2010 12:43
    omnipop
    Poziom 9  

Tak, przeinstaluj sterowniki. Najlepiej pobierz ze strony producenta chipsetu, ponieważ te ze stron producentów płyt potrafią być baaaardzo stare.

0
  • #4 28 Cze 2010 09:14
    leon2585
    Poziom 8  

no niestety ściągam sobie realtek najnowszy ac97 któraś tam wersja ale it tak po czasie sie rozwala

0
  • #5 28 Cze 2010 21:28
    Qukac
    Poziom 19  

Masz radiator pod procesorem zawalony kurzem, wyczyść i przejdzie.

0
  • #6 28 Cze 2010 21:47
    dinos83
    Poziom 33  

Podaj treść błędu; przeskanuj antywirusem; w systemie też zanika dźwięk czy tylko w przeglądarce - przeinstaluj przeglądarkę / stwórz nowy profil bez rozszerzeń; przeinstaluj flash. Jaka jest sytuacja na innych przeglądarkach.

@Qukac, dobre.

0
  • #7 29 Cze 2010 11:43
    juzef95
    Poziom 10  

Mam taki problem również, z tym że nie wyskakuje błąd tylko komp sam się nagle resetuje, jak słucham muzyki, nie tylko w przeglądarce reinstalowałem stery, mój kolega postawił diagnoze spięcia na karcie dźwiękowej, czy jakoś ta, czy na wejściu do głośników, mam głośniki 5.1 może któreś wejście jest popsute i jest spięcie i komp pada.

0
  • #8 29 Cze 2010 17:48
    Qukac
    Poziom 19  

@dinos83
    Zwróć uwagę że mamy lato, a nie czyszczony sprzęt od paru lat potrafi się porządnie zakurzyć.Mnie w tym roku też się zawieszał PC z powodu przegrzania tylko powodem był nie działający wiatrak na karcie graficznej.

Problem który opisuje leon2585 idealnie pasuje do przegrzanego procesora lub innego elementu na płycie głównej a filmiki z YouTube potrzebują sporo mocy procesora, pentium III po prostu zarzynają, jedynie jeszcze taulatin 1400 ledwo nadąża z odtwarzaniem.

Pozdrowienia

0