Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Głośniki do Peugeota 307 SW

Arek333 18 Aug 2004 09:29 3197 1
    Arek333
    Level 2  
    Cześć wszystkim.
    Proszę o poradę.
    Chcę wymienić przód w Peugeocie 307 (niestety nie obędzie się bez totalnego wygłuszenia drzwi - wszystko brzęczy!!!). Zastanawiam się nad kilkoma modelami ale nie za bardzo jak mam je porównać.
    Rozważam zakup albo Helixów Blue 62 MK II, albo któregoś z Magnatów (Classica albo Blue Power). Ewentualnie skłaniam się ku Hertzom DSK 165. Z tego co tak mniej więcej odsłuchałem najbardziej skłaniam się ku Helixom. Na razie mam zamiar zostawić fabryczny odtwarzacz (podobno Clarion - jeszcze nie wyciągałem) i nie rozbudowywać bardziej systemu (później jak będzie kasa pewnie tak). Na razie chcę zbudować dobry przód. Gdzieś przeczytałem że Helixy w tej klasie cenowej (a nie ukrywam w grę wchodzi 350 - 400 zł) grają najlepiej, a może macie jakieś swoje typy?
    Czy macie może jakieś linki do testów głośników z tej klasy cenowej?
    :(
    darko12
    Level 16  
    Ja mam przekonanie do głośników "Velocity" Blaupukta jeżeli chcesz w przyszłości rozbudować swój system mówie tu o podłączeniu ich do wzmacniacza to warto założyć głośniki z "możliwościami"
    Wiem z swojego doświadczenia bo czasem zakładam chłopakom nagłośnienia do samochodów i jest także kupują głośniki dwa razy bo te wcześniejsze nie wyczymóją :cry: