Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

K750i po rozładowaniu nie uruchamia się

25 Kwi 2010 21:24 1058 10
  • Poziom 16  
    Wyłączył się, gdy bateria sie wyczerpała i juz sie nie włączył.
    Podłaczyłem go do ładowarki i pojawia sie logo SE i to wszystko.
    Podejrzewam, że to soft padł, ale najgorsze jest to, że z telefonem utraciłem wszystkie numery - zapisane były tylko na telefonie.

Jest sens wgrywania nowego oprogramowania, czy od razu kupowac nowy telefon?
  • Poziom 20  
    Bateria na full i wgraj oprogramowanie.
    pozdrawiam
  • Poziom 16  
    Już drugi dzień się ładuje, to pozostaje tylko wgranie softu.
    Przed wgraniem istnieje możliwość odczytania zawartości pamięci z kontaktami?
  • Poziom 25  
    Naładowanie baterii ma na celu pomyślne wgranie softu. Czasem uszkodzony soft uniemożliwia ładowanie więc może zajść konieczność zewnętrznego ładowania.
  • Poziom 15  
    SACZI nie odzyskasz już kontaktów.Po nowym sofcie będzie czysta pamięć w telefonie.
  • Moderator - GSM
    Zrób kopie gdfsu i dopiero wtedy wgraj nowe oprogramowanie, potem wgraj kopie gdfsu i będziesz miał wszystkie ustawienia i kontakty co miałeś.
  • Poziom 25  
    nutergsm napisał:
    Zrób kopie gdfsu i dopiero wtedy wgraj nowe oprogramowanie, potem wgraj kopie gdfsu i będziesz miał wszystkie ustawienia i kontakty co miałeś.

Sądze ze kolega niezna definicji zawartości obszaru GDFS. A jest to obszar pamięci zarezerwowany dla ustawien kofiguracyjnych telefonu, oraz informacje o nim. Nie zawiera Smsów kontaktow itd.
  • Moderator - GSM
    Kontakty chyba zawiera skoro jest program gdfs scaner i kontakty niektórzy odzyskiwali. Ja sam osobiście nie sprawdzałem.
  • Poziom 25  
    Nie używałem tego programu ale być może odzyskuje rownież kontakty bedace na innym obszaru pamięci. W definicji GDFSu nidgy nie było danych uzytkownika.
  • Moderator - GSM
    Tu na forum jest gdzieś taki temat i to opisane było.
  • Poziom 36  
    Są kontakty w gdfsie, ostatnio wgrywałem gdfs do W850i i nie softowałem i były angielskie kontakty, zrób sobie kopie gdfs, potem ją wgraj i może kontakty bedą, ten gdfs scanner to jakis rosyjski program w którym nie idzie się połapać.