Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Poszukuję schemat elektryczny fiesta mk3 1.1 1994r. wtrysk

devill87 26 Apr 2010 17:15 3709 5
    devill87
    Level 14  
    Witam
    Tak jak w temacie potrzebuję schemat elektryczny do fiesty, chodzi mi o te kable które są pod maską do przeróżnych czujników itp. Na różnych forach szukałem schematów, lecz znalazłem pliki po kilkaset stroni nie za bardzo czytelne, i trudno się w nich połapać. Chodzi mi o konkret czyli jaki kolor kabla i do czego on jest. Schemat potrzebuję ponieważ kupiłem fiestę po wypadku silnik dostał takiego strzała, że nie opłacało się go robić. Była wymiana silnika. Mechanik tak poskładał samochód, że pod maską zostawił jakieś kable poodcinane i chciałbym dojść po kolorach od czego mogą one być. Proszę o pomoc.
    pozdrawiam
  • Helpful post
    User removed account
    User removed account  
    devill87
    Level 14  
    Bodek434 mam ten schemat, ale dzięki za chęci. Jak sam zauważyłeś oznaczenia kabli to porażka, i podczas wydruku nic nie widać, a jak się powiększy to wychodzi zamazane. Patrzyłem pod maskę fiesty z 1996 roku ta sama kasta i to samo wyposażenie silnik też ten sam, ale przewody inne. Myślałem, że ktoś posiada taką fiestę i mógłby mi zrobić jakąś rozpiskę tych kabli, ale widzę,że nikt najwyraźniej nie ma. Mógłbym iść do elektryka, ale koleś ma monopol w okolicy i za przejrzenie instalacji chce 300zł, a mimo to ludzie się na niego skarżą. I właśnie dlatego nie chcę wydać 300 zł na marne. I dlatego postanowiłem napisać na forum myślałem, że ktoś mi pomoże.

Dodano po 3 [minuty]:

Bodek434 jeśli możesz podeślij mi tą instrukcję od 1996 może mi coś pomoże. Podobno niektóre fiesty mają te same kolory kabli. Ale tą, którą widziałem miała inne. Z góry dziękuję.
    RobertLodz09
    Level 30  
    Kolego mogę podesłać adres do manuala naprawczego do twojej Fiesty ,jeśli chcesz? Po polsku ,Sam Naprawiam -są tam opisane modele od 89 do 95. Pozdrawiam!
    devill87
    Level 14  
    RobertLodz09 jeśli to dla ciebie nie problem podeślij mi ten adres. Może te materiały będą bardziej czytelne od tego co ja mam.
    Z góry dziękuję.
    Pozdrawiam
    devill87
    Level 14  
    Wielkie dzięki Bodek434 za materiały, dzięki tym materiałom rozgryzę z kumplem tą elektrykę.
    Pozdrawiam