Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem z odpalaniem i stukanie w silniku

26 Kwi 2010 18:52 2290 3
  • Poziom 2  
    Witam mam chryslera grand voyagera z 97r 2,5 disel i mam straszny problem z odpalaniem samochodu tak na zimnym jak i na cieplym slilniku, nie jest to usterka elektoniczna przynajmniej komputer nic nie pokazal, czy moze to byc problem z pompa wtryskiwaczy czy moze cos innego? prosze o pomoc bo mechanicy sa bezradni kazdy stawia na cos innego, slychac tez stukanie w wezach tak jakby powietrze stukalo kiedy sciagne waz od turbiny to tam czyc na rece jak wyrzuca i zasysa powietrze, z gory dzieki

Regulamin p.11.1 umieszczanie w tytule tematu terminów zastępczych jak: "pomoc", "problem", "pilne"itp.,
    Popraw pisownię, p. 8.2, inaczej post trafi do kosza,
    manta.
  • Poziom 16  
    Prawdopodobnie masz coś z zaworami,nic innego nie pozostaje jak ściągnąć głowice i to stwierdzić, a tak do tematu to była sprawdzana kompresja na cylindrach?
  • Poziom 2  
    właśnie auto znowu jest u mechanika który ma to sprawdzić i kompresje i zawory zobaczymy co wyjdzie, mało jest w mojej okolicy mechaników którzy chcą się podjąć naprawy tego samochodu.

Dodano po 51 [sekundy]:

rav61 napisał:
    Witam mam chryslera grand voyagera z 97r 2,5 disel i mam straszny problem z odpalaniem samochodu tak na zimnym jak i na cieplym slilniku, nie jest to usterka elektoniczna przynajmniej komputer nic nie pokazal, czy moze to byc problem z pompa wtryskiwaczy czy moze cos innego? prosze o pomoc bo mechanicy sa bezradni kazdy stawia na cos innego, slychac tez stukanie w wezach tak jakby powietrze stukalo kiedy sciagne waz od turbiny to tam czyc na rece jak wyrzuca i zasysa powietrze, z gory dzieki

Regulamin p.11.1 umieszczanie w tytule tematu terminów zastępczych jak: "pomoc", "problem", "pilne"itp.,
    Popraw pisownię, p. 8.2, inaczej post trafi do kosza,
    manta.
  • Poziom 11  
    a świece były sprawdzony??