Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo 3000 n200 windows 7 nie widzi karty sd i portu pcmcia

27 Kwi 2010 13:38 10923 9
  • Poziom 9  
    Witam.
    Mam problem a mianowicie mam windowsa 7 i laptopa Lenovo n200 3000.
    Nie mogę nigdzie znaleźć sterowników do obsługi portu Pcmcia oraz karty sd? Proszę o pomoc i odpowiedź.
    Z góry dziękuje i pozdrawiam.
  • Poziom 10  
    niestety nie ma tu sterowników dla win7.
    z tego co wiem to jest bardzo mało sterowników do komputerów Lenovo współpracujących z Widowsem 7.
  • Poziom 38  
    mat.eo napisał:
    niestety nie ma tu sterowników dla win7.
    z tego co wiem to jest bardzo mało sterowników do komputerów Lenovo współpracujących z Widowsem 7.
    Przestań pisać "nieprawdę", albo "mijasz się z prawdą" jak to mówią nasi politycy.
    Podaj symbole 300 N200 a stery do Win 7 dostaniesz w ciągu kilku minut :!:
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 38  
    vogelek23 napisał:
    Niestety, na podanej przez Kolegę stronie brak sterowników dla Windows 7 do modelu N200 - prawda jest zatem rzeczą subiektywną.
    Są tylko trzeba klikać dalej.
    Niestety, ale nie mogę podać dokładnego linka bo i tak wyskakuje inna strona ale za początek można wybrać http://www-307.ibm.com/pc/support/site.wss/pr...wnloadsDriversLandingPage.vm&sitestyle=lenovo i dalej już pójdzie łatwiej :D

Aha, w Family jedziemy w dół na Lenovo N200 bo u góry w 3000 nie ma N200.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 38  
    vogelek23 napisał:
    Te trzy pozycje poniżej nazywa Kolega sterownikami dla N200 pod Windows 7? To jakiś ponury żart.

Sorry kolego, ale jeszcze miesiąc temu miałem Lenovo 3000 N200 0769-BAG i tych sterowników na tej stronie było pełno.
    Nie wiem co się stało z nimi 8-O

Dodano po 19 [minuty]:

Widzę że Lenovo trochę namieszał na stronie ze sterami.
    Jeśli chcesz stery do Windows 7 to wybierz system Vista i wyszukaj które są także do Windows 7. Jeśli nie ma jakiegoś sterownika do Windows 7 to ściągaj te do Visty bo one są kompatybilne z Windows 7.
    Miałem na laptopie zainstalowany Windows XP i 7 i nie miałem żadnych problemów z brakiem sterowników i do XP i do Siódemki.

Do grafiki (Intel), karty dźwiękowej (Realtek) i Wi-Fi (Intel) ściągałem stery ze strony producenta bo były nowsze.
  • Poziom 10  
    Oczywiście jak na większości różnorakich for internetowych, większość użytkowników potrafi jedynie czerpać informacje, nie dając od siebie nic, a jednocześnie za zmuszenie do myślenia, obrażają się. Najlepiej odstrzelać takich. Ale do rzeczy, co by offtopica nie było.

Otóż sterowniki ze strony Lenovo, przeznaczone dla Windows Vista działają na Windows 7. Oczywiście problematyczny sterownik, czyli do czytnika kart pamięci, został przed paroma minutami sprawdzony przeze mnie. Z czystym sumieniem polecam stosowanie sterownika z Visty, w przypadku braku odpowiednika pod Windows 7. Oczywiście należy zastosować wersje odpowiednią jeśli chodzi o bity.

Temat po latach do zamknięcia
  • Poziom 38  
    Faktycznie wykop po latach, ale gdyby ktoś szukał sterów do Lenovo 3000 N200 0769-BAG i tu trafił to są TU