Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Osprzęt kablowy
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

skoda felicja 1999 r 1,3 Mpi Demontaż skrzyni biegów

27 Kwi 2010 20:46 5579 3
  • Poziom 12  
    Witam.Potrzebuję pomocy.Muszę wyjąć skrzynię biegów w mojej felicji ,gdyż niestety skończyło mi się sprzęgło.Demontażem i montażem zajmę się sam a przy założeniu sprzęgła pomoże mi zaprzyjażniony mechanik.Może mi ktoś napisze od czego zacząć,na co uważać żeby nic nie zepsuć i żeby wszystko poszło lekko,łatwo i przyjemnie. :D.Z góry dziękuję za wszelką pomoc
  • Osprzęt kablowy
  • Pomocny post
    Poziom 13  
    witam,kolego wydaje mi sie ze musisz zaczac od odpiecia polosi od skrzyni biegow,nastepnie odpiac linke od szybkosciomierza i linke sprzegla oraz przewody od czujnika swiatel wstecznych i inne przewody ktore sa podlaczone do skrzyni,nastepnie podlewarowac ja troszke zeby miala wsparcie na lewarku i zaczac odkrecac sruby ktore lacza ja z silnikiem,pod silnik tez radze cos podlozyc,na koncu odkrecasz mocowanie poduszki skrzyni biegow i manewrujac skrzynia wysowasz ja ,milej pracy ci zycze i pozdrawiam
  • Osprzęt kablowy
  • Pomocny post
    Poziom 23  
    Odkrec jeszcze czujnik Halla zeby go nie uszkodzic przy demontazu/ montazu skrzyni.
  • Poziom 12  
    Dzięki Panowie.Wszystko poszło sprawnie .Auto znów jest na chodzie.Pozdrawiam