logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Renault Laguna II 1.8 16V 2001 r.

pikaczon 28 Kwi 2010 09:07 6016 4
REKLAMA
  • #1 8011730
    pikaczon
    Poziom 10  
    Witam,kupiłem nie dawno Lagunę i chciałby się dowiedzieć ile km można jeszcze przejechać gdy zaświeci się rezerwa?
  • REKLAMA
  • #2 8011745
    RobertLodz09
    Poziom 30  
    Kolego moge tobie podać tylko ile masz paliwa na rezerwie ,a to ile na niej przejedziesz zależy jak wiesz od tego: w jakim stanie technicznym jest samochód ,czy to miasto ,czy trasa ,techniki jazdy itd. Proponuje jednak abyś nie sprawdzał ile przejedziesz kilometrów ,ponieważ szkoda pompy paliwa! Pozdrawiam!
  • REKLAMA
  • #3 8011773
    pikaczon
    Poziom 10  
    Jeśli byś mógł to podaj ile jest litrów na rezerwie,pytam się ponieważ komputer teraz pokazuje że mam 20 l paliwa i mogę przejechać 250 km,a wskazówka od paliwa znajduję się troszkę powyżej pierwszej białej kreski,niżej jest już rezerwa i właśnie dziwi mnie,że pokazuję 20 l,może coś nie tak z komputerem
  • REKLAMA
  • #4 8011976
    RobertLodz09
    Poziom 30  
    Kolego przepraszam ale się pochwaliłem. Niestety nie znalazłem ile jest rezerwy ,mam tylko podane w danych naprawczych że zbiornik paliwa ma pojemność +- 70 litrów paliwa. Jeszcze jak bede miał czas to poszukam ,także jeśli znajde to dam znać. Pozdrawiam!
  • #5 8012814
    doktor333
    Poziom 18  
    Mam właśnie taką lagunę i pokazuje podobnie. Na rezerwie jest około 9l.
REKLAMA