Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Chrysler Voyager 2,5 CRD 2003r

uszatek16 28 Kwi 2010 14:57 4580 4
  • #1 28 Kwi 2010 14:57
    uszatek16
    Poziom 9  

Witam mam problem w zimie zamarzła mi pompka paliwa założyłem inną o podobnych parametrach wszystko było przez 3 miesiące OK ostatnio zaczęły problemy samochód gasł ciężko palił (tylko na samo-start lub plaka) założyłem oryginalną dalej jest to samo odpali na plaka lub samo-start przejedzie kilka metrów i gaście znowu plak samo-start i jedzie muszę wyjąć wtryski żeby zawieść do regeneracji bo prawdo podobnie to ona są całą wina tego zajścia teraz moje pytanie jak je wyjąć już próbowałem je podważać nie idą. może miał ktoś do czynienia z tym autkiem?? Tylko proszę mi nie pisać że uszkodzona jest listwa wtryskowa bo jest sprawdzona i jest 100% OK proszę o szybką odpowiedz

POZDRAWIAM Krystian

0 4
  • #2 28 Kwi 2010 18:48
    trans-serwis
    Poziom 39  

Porządny przyrząd jest potrzebny. Jeżeli przebieg samochodu 130 tyś lub więcej i wtryski nie były wyciągane to masz ciepło.

0
  • #3 28 Kwi 2010 19:04
    Ambulans
    Poziom 20  

Prawdopodobnie jest uszkodzony jeden wtrysk, więc załóż rurki na przelewy i zobacz jak szybko się napełniają.

0
  • #4 28 Kwi 2010 21:01
    uszatek16
    Poziom 9  

w jaki sposób mam założyć tą rurkę na przelew ??

0
  • #5 16 Wrz 2010 12:34
    pekor
    Poziom 9  

Jak chcesz wyjąć wtryski a nie wychodzą zbyt łatwo to zdemontuj podszybie bo dostęp do wtryskiwaczy jest dość ograniczony. Odkręć łapki trzymające wtryskiwacze i spróbuj wyjąć sciągaczem. Jeżeli nie pójdzie to zostaje już tylko brutalna walka i modlitwa żeby nie były mocno zapieprzone syfem. Ja niestety nie miałem szczęścia - 3 wyszły idealnie a z czwartym walczyliśmy przez 2 tygodnie (odrdzewiacz, specjalny uchwyt wraz z obracaniem, młot udarowy) w efekcie stwierdziłem że nie ma innego wejścia jak przyspawać pręt i go wyrwać. Wtrysk oczywiście poszedł do śmieci ale po wyjęciu było widać, że nie było żadnych szans żeby wyszedł bez szwanku. Tak więc życzę powodzenia. Może spróbuj wodą święconą żeby wyciągnąć diabła ;-)

0