Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kosiarka Tecumseh R-434 silnik sie dusi

kruchymarko 28 Apr 2010 18:01 13594 6
    kruchymarko
    Level 10  
    Witam, dzisiaj odpaliłem kosiarkę, która kiedyś się dusiła strasznie, o dziwo chodziła dobrze. Pracowała pól godziny, kupiłem nowe paliwo i znowu się dusi, meczy, wchodzi silnik w obroty i prawie spada do zera. Paliwo jest świeże, kupione wczoraj na dobrej stacji. Czy ktoś może podrzucić pomysł co z tym zrobić. Może tam są jakieś filtry, do wymiany lub coś.
    User removed account
    User removed account  
    kruchymarko
    Level 10  
    Witam
    A wiec świecę sprawdziłem jest wszystko ok .
    Druga sprawa, wczoraj kosiarka się dusiła dziś już jej nie moglem odpalić .
    Jakby łapała obroty i się dusi.
    Pływak tez jest w porządku, nie ma dziurek ani paliwa w środku .
    Na zdjęciu zaznaczyłem dziurkę. Mam pytanie czy tam coś powinno być, czy musi być taka dziura?

Na zdjęciu numer trzy, zaznaczyłem cześć, która się nie porusza podczas odpalania kosiarki i podczas gdy wciskam gaz . Czy tak powinno być?

I mam pytanie linka od gazu idzie do środka obudowy, nie wiem co tam jest dalej czy ona wychodzi z drugiej strony i porusza gaźnik czy robi to w jakiś sposób coś innego? Proszę o pomoc, z góry dziękuje.
    Kosiarka Tecumseh R-434 silnik sie dusi Kosiarka Tecumseh R-434 silnik sie dusi Kosiarka Tecumseh R-434 silnik sie dusi
    User removed account
    User removed account  
    kruchymarko
    Level 10  
    Czy trafiłem w jakiś kamień, to nie pamiętam, raczej nie. Bez noży tez nie odpalałem kosiarki. Odkręcałem już dół od gaźnika, było tam dużo syfu, już to wyczyściłem, ale jeszcze nie skręcałem. Zaraz kończę czyścic gaźnik i odpalam, zobaczymy. Klin kola magnesowego, mogę prosić o wytłumaczenie, tzn gdzie to jest dokładnie?
  • Helpful post
    User removed account
    User removed account  
    kruchymarko
    Level 10  
    Rycho T, zrobiłem to co pisałeś, tzn wyczyściłem te części. Poczyściłem wszystko pięknie, odpalam kosiarkę a ta mi mało z rak nie wyrwie :) Chodzi pieknieeee . Jak nowa. Wykosiłem już całą działkę, ani jednego spadku obrotów, nic. WIELKIE DZIEKI,