Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kontrolka oleju Golf III 1.6

rzodkiewka42 28 Kwi 2010 22:45 3545 2
  • #1 28 Kwi 2010 22:45
    rzodkiewka42
    Poziom 2  

posiadam golfa III 1.6,problemem jest zapalająca kontrolka oleju podczas jazdy-filtry wymieniane 2 razy,było sprawdzane ciśnienie na rozgrzanym silniku,w pompie oleju było już podkręcone ciśnienie,były również sprawdzane czujniki oleju,był wykonany pomiar mamometrem,wlany mam olej syntetyczny,auto jest z 1994 roku,ma duży przebieg 250 000--kontrolka oleju dalej się zapala podczas jazdy jak silnik osiągnie temp 90 stopni/termostat jest dobry/czasem się zapali ,pohałasuje i zgaśnie ale niestety przeważnie jak zacznie wyć to już tylko robi krótkie przerwy albo i wcale,proszę o pomoc i radę,bo kupić używany silnik to nie wiadomo na co się trafi natomiast remont jest pewnie drogi.może Ktoś miał taki przypadek i mógłby mi coś doradzić-będę bardzo wdzięczna

0 2
  • #2 28 Kwi 2010 23:20
    manta
    Poziom 39  

Piszesz bzdury, albo bzdury robi ci ktoś kto udaje że ma pojęcie. Pomiar ciśnienia oleju na rozgrzanym silniku 2 bary/2000 obr. jeśli takie silnik uzyskuje to uszkodzenie czujnika-kabloteki -deski. Jak nie potrafisz sam tego sprawdzić to auto do elektryka.

0
  • #3 29 Kwi 2010 23:16
    rzodkiewka42
    Poziom 2  

opisałam,co mechanik robił przy moim aucie,może masz rację,że to bzdury-udam się do elektryka,może faktycznie uszkodzenie dotyczy deski-dam znać co orzeknie elektryk,mam nadzieję że przyczyna leży tutaj i nie będę musiała wymieniać bądz remontować silnika-odezwę się po wizycie u elektryka-=dzięki

0