Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio VOLVO HU 1205 szukam wsadu pamięci

bgo70 29 Kwi 2010 09:15 5634 5
  • #1 29 Kwi 2010 09:15
    bgo70
    Poziom 10  

Potrzebny jest mi wsad do eproma 93lc46. Procesor D703035AGC. Radio VOLVO HU 1205.

0 5
  • #3 29 Kwi 2010 10:19
    bgo70
    Poziom 10  

Tomek Włodarczyk napisał:
    Proszę, niestety osobiście nie sprawdzałem. Pozyskany z netu.

Dzięki. Ja już ten wsad mam i właśnie składam radio tylko mam troche wątpliwości bo u mnie jest troche inny procesor niż w opisie do wsadu.

0
  • #4 29 Kwi 2010 11:31
    Tomek Włodarczyk
    Spec od car audio

No cóż skoro nie masz innego pliku to i tak nie masz innej alternatywy chyba, że ktoś jeszcze coś innego podrzuci :) Trzeba się ratować tym co jest. A co z oryginalnym plikiem? Najlepiej by było na oryginalnym ale skoro szukasz to pewnie brak.

0
  • #5 29 Kwi 2010 12:41
    bgo70
    Poziom 10  

Tomek Włodarczyk napisał:
    No cóż skoro nie masz innego pliku to i tak nie masz innej alternatywy chyba, że ktoś jeszcze coś innego podrzuci :) Trzeba się ratować tym co jest. A co z oryginalnym plikiem? Najlepiej by było na oryginalnym ale skoro szukasz to pewnie brak.

Radyjko już działa tylko mam problem z epromem bo się okazało że to jest ten z kopniętym pinout i przy próbach programowania odzszedł w niebyt. Dla sprawdzenia użyłem zwykłego dipa na drutach bo taki miałem (fotka). Ale muszę kupic oryginał i wszystko będzie oki. Dzięki za pomoc.

Radio VOLVO HU 1205 szukam wsadu pamięci

0
  • #6 29 Kwi 2010 14:08
    Tomek Włodarczyk
    Spec od car audio

Cytat:
    ...to jest ten z kopniętym pinout...

Nieraz próbowałem odczytać ten eeprom podłączony jak zwykły i po ponownym poprawnym podłączeniu, jak do tej pory nic się nie przytrafiło, nawet danych nie straciłem. Ale czasami, jak głosi przysłowie, nigdy nie mów nigdy :)

Cytat:
    Radyjko już działa...

I to najważniejsze.

0
  Szukaj w 5mln produktów