Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HTC Diamond - czy kupić, nie kupić - opinia, test

29 Kwi 2010 14:59 1326 1
  • Poziom 24  
    HTC Diamond to doskonały przykład tego, że produkty tajwańskiego producenta nie tracą szybko na wartości. Wiadomo - inaczej wygląda sprawa z podzespołami i oprogramowaniem, ale czego można wymagać od aparatu, który swą premierę miał ponad półtora roku temu. Telefon posiada wszystkie funkcje, jakie powinien posiadać dobry smartfon. Nieporozumieniem jest bateria. Przy normalnym użytkowaniu, tj. kilka rozmów dziennie, wiadomości sms, internet, e-mail itp., aparat trzeba ładować codziennie. Werdykt: Mimo swego wieku - półtora roku od premiery - to wciąż dobra komórka, za dobre pieniądze.

Zalety:
    - jakość wykonania
    - design
    - wyświetlacz
    - funkcje

Wady:
    - bateria
    - brak złącza kart pamięci
  • Poziom 10  
    tymeczek napisał:

Wady:
    - bateria

Mam ten telefon od 2 lat i ogólnie jestem zadowolony z baterii tego telefonu. Owszem nie jest pojemna i czasami wytrzymuje tylko jeden dzień ale przecież np. GPS nie jest używany codziennie - jeśli by tak miał być to wolał bym kupić osobne urządzenie :) tak samo internet nie jest używany non stop, czasami można go wyłączyć i bateria sobie odpoczywa :) ja osobiście (zazwyczaj) baterie uzupełniam co 2-3 dni i mi to w zupełności wystarcza :D

tymeczek napisał:

Wady:
    - brak złącza kart pamięci

To jest faktycznie pomyłka i bardziej wymagający użytkownicy mogą mieć z tym nie lada problem, ale mi to 4GB w zupełności wystarcza :D Mogło by być więcej miejsca dla pamięci telefonu bo czasami jeśli chce mieć dzwonki dla każdego kontaktu inne to każdy dzwonek musi być na tej właśnie pamięci i nie zawsze się to mieści :) a trochę miejsca też trzeba zostawić.

Pozdrawiam

Edit: Co do baterii to zapomniałem dodać że zawsze można sobie kupić pojemniejszą :)