Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wymiana łożysk w pralce Whirlpool AWO4313. Jak?

eryq71 29 Kwi 2010 15:21 8453 3
  • #1 29 Kwi 2010 15:21
    eryq71
    Poziom 8  

Jak wymienić łożyska w pralce whirpool awo 4313 nie wiem poprostu jak ja sie rozpolawia nie ma zadnych zapinek ani pierscienia do łączenia.

0 3
  • #2 29 Kwi 2010 17:35
    skryn
    Admin grupy AGD

eryq71 napisał:
    Jak wymienić łożyska w pralce whirpool awo 4313 nie wiem poprostu jak ja sie rozpolawia nie ma zadnych zapinek ani pierscienia do łączenia.

Bo to jest jednorazówka i należy zakupić kompletny zespół piorący.

0
  • Pomocny post
    #3 29 Kwi 2010 18:50
    sujka5
    Poziom 26  

są ludzie którzy to otwierali....
    Trzeba przeciąć sklejone miejsce( jakimś drutem oporowym ) następnie starać się oddzielać jedną połówkę od drugiej (bo na gorąco będą się sklejać ponownie) jak rozpołowimy to trzeba by nałożyć tulejkę mosiężną w miejsce gdzie pracuje uszczelniacz (tam będzie wytarta ośka bębna) założyć nowy uszczelniacz i ponownie skleić tak aby wewnętrzny kubek hydrostatu był prawidłowo sklejony...
    Naprawa tego zbiornika jest arcy trudna!!!
    w skali od 1 do 10 dałbym 12 hihi
    Cena nowego zbiornika w zależności od wielkości zbiornika od 850 zł do 1150 zł dodam że można jeszcze ponegocjować cenę w servisie z producentem nawet do 40%...
    powodzenia

0
  • #4 03 Lut 2011 19:25
    dart53
    Poziom 1  

wymiana łożysk nie jest ARCY TRUDNA,ja to zrobiłem domowym sposobem,bęben przepołowiłem linką do wycinania szyb w samochodzie,a następnie wymieniłem łożyska.Obydwie połówki trzeba bardzo starannie przygotować do sklejenia.Całość pracy zajęła mi ok.29h z czego 24h trwało wiązanie kleju,który musi być bardzo mocny do tego rodzaju tworzyw.

Moderowany przez mrhari:

Temat zamykam.

1