Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

centralny zamek - ford transit

19 Aug 2004 01:43 5978 7
  • Level 15  
    czy może ktoś wie w którym miejscu w fordzie transicie rocznik98 znajduje się moduł centralnego zamka. chyba już rozebrałem połowę samochodu i nie mogę go znaleść a chciałem podłączyć do niego pilota.
    Proszę o wszelką pomoc bo zaczynam już wariować....
  • Level 23  
    a nie łatwiej wpiąć się w przewody z drzwi od strony kiwrowcy ??

mniej szukania - a efekt taki sam

pzdr
  • Level 34  
    Transit niema sterownika sterowanie jest bezposrednio na silownikach sterowany jest dwoma plusami
  • Level 15  
    wloc - dzięki za info, według twojego opisu można wysnuć wniosek że standartowego pilota nie da się podłączyć tak poprostu, trzeba pokombinować z przekaźnikami pomiędzy pilotem a siłownikiem czyli wyprodukować centralkę. pozdrawiam i jeszcze raz dzięki.
  • Level 21  
    Można dokonać małej kombinacji dostawiając sterownik c.z. + alarm lub bezposrednio podawac (+) z urządzenia zdalnego sterowania np: TOP 47
    Wszysko co potrzebne do tego jest na: www.amt-alarmy.pl

W/w adres podałem pytającemu dla ułatwienia, ja tam kupowałem potrzebne elementy - działają bez zarzutu.

Pozdrawiam :idea:
  • Level 14  
    petrus28 wrote:
    czy może ktoś wie w którym miejscu w fordzie transicie rocznik98 znajduje się moduł centralnego zamka. chyba już rozebrałem połowę samochodu i nie mogę go znaleść a chciałem podłączyć do niego pilota.
    Proszę o wszelką pomoc bo zaczynam już wariować....

Nie wiem czy jest pytanie aktualne ale jeśli masz tranzita z diodą na desce, czyli oryginalnym alarmem który uzbraja sie po zamknieciu auta i wyłącza się po otwarciu to sterownik masz za schowkiem z prwawej strony, bardzo łatwe dojscie. Wyciągasz do góru to schowek i widzisz czrną prostokątną skrzynkę. I zgadza się że ważne są siłowniki w dzrzwiach bo najczesciej nawalają ale tam jest centrala.Wiecz nie słuchaj reszty.
    Pozdrawiam
  • Level 15  
    dziękuję wszystkim za rady. problem rozwiazałem. dorobiłem przełącznik na elektromagnesach zamieniający sterowanie minusowe na plusowe i całość zamontowałem w drzwiach. jeszcze raz dzięki. w transicie faktycznie nie ma centralki centrealnego zamka (w takim bez fabrycznego alarmu). Pozdrawiam wszystkich.