Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

centralny zamek - ford transit

19 Sie 2004 01:43 5708 7
  • Poziom 15  
    czy może ktoś wie w którym miejscu w fordzie transicie rocznik98 znajduje się moduł centralnego zamka. chyba już rozebrałem połowę samochodu i nie mogę go znaleść a chciałem podłączyć do niego pilota.
    Proszę o wszelką pomoc bo zaczynam już wariować....
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 23  
    a nie łatwiej wpiąć się w przewody z drzwi od strony kiwrowcy ??

mniej szukania - a efekt taki sam

pzdr
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Spec od samochodów
    Transit niema sterownika sterowanie jest bezposrednio na silownikach sterowany jest dwoma plusami
  • Poziom 15  
    wloc - dzięki za info, według twojego opisu można wysnuć wniosek że standartowego pilota nie da się podłączyć tak poprostu, trzeba pokombinować z przekaźnikami pomiędzy pilotem a siłownikiem czyli wyprodukować centralkę. pozdrawiam i jeszcze raz dzięki.
  • Poziom 21  
    Można dokonać małej kombinacji dostawiając sterownik c.z. + alarm lub bezposrednio podawac (+) z urządzenia zdalnego sterowania np: TOP 47
    Wszysko co potrzebne do tego jest na: www.amt-alarmy.pl

W/w adres podałem pytającemu dla ułatwienia, ja tam kupowałem potrzebne elementy - działają bez zarzutu.

Pozdrawiam :idea:
  • Poziom 14  
    petrus28 napisał:
    czy może ktoś wie w którym miejscu w fordzie transicie rocznik98 znajduje się moduł centralnego zamka. chyba już rozebrałem połowę samochodu i nie mogę go znaleść a chciałem podłączyć do niego pilota.
    Proszę o wszelką pomoc bo zaczynam już wariować....

Nie wiem czy jest pytanie aktualne ale jeśli masz tranzita z diodą na desce, czyli oryginalnym alarmem który uzbraja sie po zamknieciu auta i wyłącza się po otwarciu to sterownik masz za schowkiem z prwawej strony, bardzo łatwe dojscie. Wyciągasz do góru to schowek i widzisz czrną prostokątną skrzynkę. I zgadza się że ważne są siłowniki w dzrzwiach bo najczesciej nawalają ale tam jest centrala.Wiecz nie słuchaj reszty.
    Pozdrawiam
  • Poziom 15  
    dziękuję wszystkim za rady. problem rozwiazałem. dorobiłem przełącznik na elektromagnesach zamieniający sterowanie minusowe na plusowe i całość zamontowałem w drzwiach. jeszcze raz dzięki. w transicie faktycznie nie ma centralki centrealnego zamka (w takim bez fabrycznego alarmu). Pozdrawiam wszystkich.