Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Problem z pilotem Philips SRP2008B do TV SEG

Jezz 30 Apr 2010 18:06 3238 2
    Jezz
    Level 2  
    Telewizor już stosunkowo stary, a pilot dziś kupiony przez osobę starszą... Pomijając już fakt, że instrukcji ten pilot w języku polskim nie posiada, bo jak się dowiedziałam od konsultanta Philipsa "nie jest to produkt na rynek polski, to nie można na nim zaprogramować kanałów.
    Żeby nie było kod TV został wprowadzony bez problemów. Kłopoty zaczęły się później, przy ustawianiu programów.

http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpi...roductInformation&hlt=Link_ProductInformation
    edwardczop
    Level 15  
    Do telewizorów SEG stosuję piloty do konkretnego modelu z firmy Cybor-Tech Wroclaw lub z pilotow uniwersalnych-piloty firmy Medion lub Tevion dostępne na giełdzie do 10 zł..Napisz jaki to model TV i typ płyty,spisany z kartki na tyle TV. Może być sytuacja,że wyskakują opcje menu z pilota Philipsa ale trzeba wiedzieć,że przytrzymanie dłużej na czerwono opcję - Sound -udostępnia programowanie po tablicy spis programów --trzeba powtórzyć kolejno dwa razy i wtedy ukazuje się menu programowania. Nie od razu to się udaje i czasem kilkakrotnie trzeba tą opcje " poćwiczyć " ale mnie sie udaje- bo wiem,nie mając pilota orginalnego ,że czasem nie opłaca sprowadzać nowego pilota do Sega. W kazdym razie są takie modele SEG,Clatronic, Orion,że strojenie stacji jest nietypowe i patrz j.w
    Moderated By mirex:

Może by tak wreszcie kolega zaczął pisać zgodnie z zasadami naszego języka i regulaminu forum zresztą też!