Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

HP 6735s - w jaki sposób regenerować baterię?

30 Apr 2010 20:28 9427 12
  • Level 10  
    Posiadam lapka hp 6735s i bateria chodziła aż do momentu jak podczas uruchamiania kompa w biosie zaczęła się pojawiać informacja o wymianie baterii (kod błędu 601). Po kilkunastu uruchomieniach przestała działać tzn. działa przez ok. 3 minuty i się wyłącza.
    Proszę o pomoc z resetowaniem baterii (po przeczytaniu kilkudziesięciu postów wydaje mi się że tu tkwi błąd) oraz o ewentualny schemat potrzebny do zresetowania eprom.
    Dodam że przemierzyłem każde ogniwo z osobna i ma 4,17 v.
    Poniżej dołączam kilka zdięć baterii.

HP 6735s - w jaki sposób regenerować baterię? HP 6735s - w jaki sposób regenerować baterię? HP 6735s - w jaki sposób regenerować baterię? HP 6735s - w jaki sposób regenerować baterię? HP 6735s - w jaki sposób regenerować baterię?
  • Level 31  
    Poczytaj podwieszone tematy tam znajdziesz duzo odpowiedzi , i odczytaj napisy z ukladow zaznaczonych na zdjeciu.

HP 6735s - w jaki sposób regenerować baterię?
  • Level 10  
    numery scalaków(na podstawie tego co dało się odczytać)

DALE R005F

29630
    87KG4
    CRRF

12AH3

NBP6A96
  • Level 31  
    Odczytaj uklady oznaczone jako U1 oraz U2 zaznaczone przeze mnie na zdjeciu .
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    Te układy to: BQ20z70 i BQ29330.
  • Level 31  
    Dobry wzrok masz bo ja ni w zab tego nie widze :) bo jesli idzie o pinout to moze byc rowniez BQ20z40
    No fakt. Wyraźnie to widzę tylko ten drugi układ. Pierwszy trochę zgaduję... :D
  • Level 10  
    Zauważyłem że masz podobną elektronikę do mojej w dodatku tez 6 ogniw pewnie pojemność 4400mA :D i mam takie same scalaki jutro podam numery tylko baterie rozbiorę.Szkoda że nie da rady wgrac epromu nowego :cry:ale bateria trzymała mi krótko były uszkodzone 2 ogniwa i miałem wear -level 72% po wymianie ogniw był nadal taki sam ale po paru rozładowaniach i ładowaniach spadł do 58% jak to możliwe:?::?::?::!::!::!:a i win7 pokazywał żeby wymienić ogniwa na nowe teraz zauważyłem że nie ma żadnego ostrzeżenia:D
    Gdybyś poczytał najpierw podwieszone tematy - ogłoszenia, to byś wiedział, jak to możliwe...
  • Level 10  
    Już rozumiem heh mam 31% ale pewnie zejdzie niżej
  • Level 9  
    anyone has a link to reset bq20z70, bq29330.
    says read link to reset 20z70 bq, but can not find the link blessed, someone know how to reset bq20z70 stepper.
    Greetings friends,