Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rorszerzony uklad Kolrofonu z LEDami, problem z podlaczeniem

jarekrydz12 30 Kwi 2010 23:07 735 1
  • #1 30 Kwi 2010 23:07
    jarekrydz12
    Poziom 10  

Witam wszystkich forumowiczow.
    Napisze najpierw co mam i co che zrobic.
    -mam uklad z mikrofonem, ktory wprawia 2 Led w swiecenie w rytm basu.
    - Zamiast 3ciej LED, podlaczylem wzmacniacz stereo, aby jeszcze raz wzmocnic sygnal, dla konvertera napieca ktory nalezy do Neonow.
    -Do tej pory wszystko jest ok.
    -Kupilem Kontroler RGB, z pilotem ktorym zmieniam jasnosc i kolor oraz efekt swiecenia i kupilem pasek z 60diodami RGB SMD(te malutkie)
    -Teraz chce abym mogl zmieniac kolor pilotem, i mogl w jakis sposob podlaczyc do poprzedniego ukladu aby dzialalo w rytm muzyki.
    -probowalem, do drugiego wyjscia wzmiaczniacza stereo ale urzedenie tylko raz mrugnie i koniec.
    -jak podlacze do pierwszego w ukladu, to jest za slabe napiecie,(swieci na czerwono lekko, ale pilot niedziala)

Mam Teraz pewien pomysl, jak by to podlaczyc, musialbym miedzy diodami rgb a kontrolerem rgb wsadzic jakies 3 tranzystory ,jeden dla kazdego koloru, i polaczyc je z mikrofonem, ale bardzo sie nie orietuje, i tutaj prosze wasz o pomoc. Dla lepszego zrozumienia , zalaczam plan. [/img]Rorszerzony uklad Kolrofonu z LEDami, problem z podlaczeniem

Uploaded with ImageShack.us

Dodano po 1 [godziny] 57 [minuty]:

miedzy LEDami RGB a controleren, podlaczylem 3 tranzystory i rezystory tranzystor podlaczony z plusem i minusem kazdej farby i baza do emitera BD137, niestety przez to rozwiazanie mam wszedzie za mala, jasnosc, pomooocy :( wiem ze trzeba cos z tranzystorami pokombinowac.

0 1
  • #2 02 Cze 2010 14:22
    jarekrydz12
    Poziom 10  

temat do zamkniecia

0
  Szukaj w 5mln produktów