Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

mio 168 typhoon 3500 mobile - kalibracja po uruchomieniu

30 Kwi 2010 21:58 4620 4
  • Poziom 2  
    Mam problem z typhoon 3500 z "odblokowaniem" po hreset do autostartu wpadają mi skróty: (Outlook i welcome) po uruchomieniu włącz się kalibracją ekranu kursor działa a poza tym i nie mogę nic zrobić. Przez AS wyrzucam skróty i pojawia się upragniony pasek zadań po kliknięciu go nie dzieje się nic. Jak temu zaradzić?? :?:

Dodano po 27 [minuty]:

chodzi o 3500 mobile sorki
  • Poziom 38  
    1. Czy kalibracja przebiega do konca poprawnie?
    2. Czy wyrazenie "nie dzieje się nic" oznacza czarny ekran bez dzwieku? Jesli nie, rozwin opis.
    3. byc moze "odblokowanie" ktore zastosowales nie jest do tego modelu urzadzenia - stad nieoczekiwane jego zachowanie.
    4. poswiec na napisanie dokladnej, czytelnej, skladnej i jasnej odpowiedzi wiecej czasu niz wypijasz piwo. Bedziesz mial wieksza szanse, ze ktos poswieci swoj cenny czas na odpowiedz.
  • Poziom 2  
    1.Czy kalibracja przebiega do końca poprawnie?
    AD1 O ile w tym modelu można to tak nazwać tj kursor krzyżyk przebiega ze środka po kwadracie w cztery rogi po czym wraca na środek i dalej nitz
    2.Czy wyrazenie "nie dzieje się nic" oznacza czarny ekran bez dzwieku? Jesli nie, rozwin opis.
    AD2 Jest ekran powitalny windows uruchamiany z autostaru przez wilkomen
    3.byc moze "odblokowanie" ktore zastosowales nie jest do tego modelu urzadzenia - stad nieoczekiwane jego zachowanie.
    AD3 Usunąłem tylko skróty z autostartu przez AS 168 teoretycznie nie trzeba odblokowywac
    4.poswiec na napisanie dokladnej, czytelnej, skladnej i jasnej odpowiedzi wiecej czasu niz wypijasz piwo. Bedziesz mial wieksza szanse, ze ktos poswieci swoj cenny czas na odpowiedz.
    AD4 Nie pijam piwa z wyznania jestem abstynentem gorliwie wierzącym
    Pytania czy na typhoon`ie 3500 mobile z ekranem sharp`a p01 może działać rom z 3500 p02LCD nec dając obraz i nieragując na polecenia dotykowe. Czy ktoś może udostępnic rom mezd3asgertyr21 p01 LCD sharp bo na home.scarlet.be/lataupe/ linki są zdjęta z rapidsher`a
  • Poziom 37  
    Może w rejestrze jest jeszcze jakaś aplikacja której się pozbyłeś.
    Napisz co jest w kluczu Init