Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

skrzynia automatyczna A604 voyager awaria 1 biegu i R

30 Kwi 2010 23:33 3402 3
  • Poziom 2  
    Witam , piszę o awarii skrzyni automatu z grand voyagera 98 3.3b 200 tyś przebiegu. Problem dotyczy 1 biegu i wstecznego R , ponieważ dziś skrzynia zaczęła chrupać i zgrzytać podczas ruszania i wolnej jazdy , bez gazu lub na minimalnym gazie tak aby auto się toczyło ,po dodaniu gazu wrzuca 2 i wszystko cichnie .
    Następnie po zatrzymaniu przez pewien czas przy ruszaniu trochę szarpał na D i 3 .

Prawdopodobnie uszkodzony został też wsteczny albo to tylko objaw chwilowy bo wyglądało tak jakby wrzucił bieg R i nie ruszał po dodaniu gazu jak by coś blokowało.
    Po kilku kilometrach wsteczny chodził prawie normalnie ale przy ruszaniu , do momentu zmiany biegu na 2 nadal są szumy i lekkie zgrzytanie .
    Co mogło ulec uszkodzeniu w skrzyni ?
    Pozdrawiam zainteresowanych i mogących pomóc proszę o podpowiedzi .
  • Spec Automatyczne skrzynie biegów
    Rozbierz skrzynię a usterki będą widoczne.
  • Poziom 16  
    Witam, Skrzynia biegow to skomplikowane urzadzenie, jesli nie masz doswiadczenia to nie kombinuj.
    Wymontuj, i daj do spradzenia w warsztacie.
    Jesli sam rozbierzesz to nie poskladasz.
    Mam servisowke do Voyagera, z dokladnym opisem.
    Jesli potrzebujesz to kliknij na promiten(malpa)yahoo.de
    pozdrawiam amicar
  • Poziom 2  
    WITAM , dzięki za odpisy a ze skrzynią tak właśnie zrobiłem , oddałem auto do warsztatu polecanego i mającego pojęcie o automatach i zobaczymy co tam się nawyrabiało . Jak się okaże to opiszę co i jak . Pozdrawiam R .