Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Problem ze światłami stopu mercedes atego 1223 2000r.

30 Apr 2010 23:50 4356 5
  • Level 17  
    Witam serdecznie, mam kłopot z instalacją w atego 1223 2000r. a mianowicie po naciśnięciu hamulca zapałają się światła stopu wraz z światłem pozycyjnym.Stwierdziłem,że lewa strona pozycji ma zwarcie ze stopem powiem jeszcze jedno ,że nie kiedy jest wszystko w porządku ale ostatnio często ta sytuacja się powtarza.Sprawdzałem w lampach wszystko ok nie wiem gdzie jeszcze można szukać przyczyny proszę o wsparcie i sugestie .Może ktoś posiada schemat instalacji elektr. z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    Zapalają się pełna mocą? Masy sprawdzone?
  • Level 17  
    Kolego pełnym blaskiem, masa sprawdzona jest ok dalej wiedza mi się skończyła pozdrawiam
  • User removed account  
  • Level 17  
    Witam,kolego jak włącze pozycje to stop się świeci .Kolego zobaczę jak mówisz pod kabiną na zgięciu ,może przetarły się przewody odpiszę jak sprawdzę pozdrawiam
  • Level 17  
    Witam,pozdrawiam wszystkich sprawdziłem całą wiązkę i nic ciekawego nie zauważyłem .Od jakiegoś czasu wszystko wróciło do normy,myślę że przyczyna tkwi w jakimś sterowniku (przerywaczu kierunkowskazów).Na razie jest dobrze wszystko działa poprawnie pozdrawiam